2726
عنوان

#راهکار زیبایی

145 بازدید | 8 پست

بچه ها شما چطور تمام وقت خودتون رو هم ب خودتون میرسین هم ب کارای خونه هم کار کنین (شاغل باشین) 

من اگر درس بخونم نمیتونم ب خودم برسم کلا اگه ی جیزی انجام بدم میمونم رو اون فقط ... چطور بعضیا اینقدر مرتب و زیبا ب نظر میرسن من نمیتونم چیکا کنمممم😥

میشه ی صلوات برام بفرستین ک به آرزوم برسم.؟؟🙃 زیاد از وقتتون رو نمیگیره.. خیر ببینین🌱💜

من هم خیاطی میکنم هم بچه داری و خونه داری 

اما هروقت فرصت کنم به خودم میرسم لباس و موهام مرتبه همیشه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من امشب خونه مادریزرگم موندم مسواکمو نیاوردم چندشم میشه ازخودم

مرتب  و تمیز خب یعنی  همچی رو به وقتس انجام بده من فقط درس میخونم موهامو خیلی  وز شده ن به پوستم میرسم ن موهات خیلی بد شدممم

میشه ی صلوات برام بفرستین ک به آرزوم برسم.؟؟🙃 زیاد از وقتتون رو نمیگیره.. خیر ببینین🌱💜
من هم خیاطی میکنم هم بچه داری و خونه داری  اما هروقت فرصت کنم به خودم میرسم لباس و موهام مرتبه ...

خخوشبحالتون من که مجردم و هیچی ندارم فق  تو فکرم انجام نمیدم و نمیرسم ب خودم

ی بار انجامش بده‌ببین‌چ حس خوبی میگیری دیگ دلت میخاد همیشه تمیز باشی.کنکوری؟

بله کنکوریم):::