2703
2553
چقدرناراحتم

منم ناراحتم باردارمو دکترم گفته روزه نگیر با اینکه خودم احساس میکنم میتونم بگیرم ولی قدغن کرد خواهش میکنم با دلای پاکتون برای منم دعا کنید که بتونم قضاهاشو کامل به جا بیارم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اکستشن کردم باناخن کاشتم برای عیدمن هرسال روزمیگیرم بااینانمیشه شوهرمم میگه خفه ات میکنم درشون بیاری ...

خب عزیزم شما که از اول قصد روزه داشتی نباید اینارو انجام می‌دادی دیگه.

همینجوری غسل جنابت و حیض هم نمیشه با ناخن کاشت بگیری و قبول نیست.

2720
2714
اکستشن کردم باناخن کاشتم برای عیدمن هرسال روزمیگیرم بااینانمیشه شوهرمم میگه خفه ات میکنم درشون بیاری ...

عزیزم تو این مسایل نظر خدا اولویته سه روز فرثت داری به هر وسیله ای میتونی شوهرتو راضی کنی و روزتو بگیری میدونی بابت هر روز که عمدا روزه نمیگیری چقد مدیون میشی

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪

بنده خدا کلی پول داده پای ناخن و اکسیشنت الا یرهفته نشده میخای در بیاری 

خب شما که میدونستی میخای روزه بگیری چه کاری بود رفتی انجام دادی 

کی گفته نمیشه نیتت درسته بگیر

وقتی چیزی را بلد نیستین حرف نزنید

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
کی گفته نمیشه نیتت درسته بگیر

همه مراجع رد کردن

من پارسال همه جا پرسیدم و زنگ زدم

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
باشما حرف نزدم که میپری وسط    با کس دیگه ای بودم نظرتو واسه خودت نگه دار  یاد بگیر خ ...

تبادل نظر نمیدونی یعنی چی🤣🤣🤣🤣🤣

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2706