2737
2739
عنوان

دورکعت نماز وسوره یس میخونم به نیت دلتون🌷🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 297 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو رو خدا و قران امام رضا رو ۳ بار به جواد الائمه و پهلوی شکسته فاطمه زهرا قسم بده دعام کن ازدواجم با عشقم اصلا بهم نخوره و این ماه فروردین ۱۴۰۲ عقدم کنه و انشالله بدون ناراحتی و درگیری و تعصبات بهم برسیم و خیییییلیییی عشقم قدرمو بدونه و زندگیمون عالی باشه در کنارهم😭🙏

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی،برای حاجت روا شدنم یه انشالله بگید😔😭💔🥺

ممنون عزیزم ان شاءالله حاجت روا بشی 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2728
2738

واسع دخترمـ دعا میکنی؟ 

خدا خیرت بده ، اسمش مهرسا هست ، 

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
🙏🌷

عزیزم چ کار قشنگی حاجت روا بشی

اگ زحمتی نیست و وقت شد واسه سلامتی تو راهیم بخون ک به سلامتی به دنیا بیاد انشالله اسمم مهشیده

خدایا شکرت ک هدیه مونو بهمون دادی👶🙏😍۱۴۰۱/۱۲/۱۷ تو ولادت امام زمان بیبی چکم مثبت شد خدایا شکرت🙏😍🤰خدایا مواظب تو راهیمون پسرمون رضا کوچولو باش و کمک کن صحیح و سالم به دنیا بیاد و با دلخوش بغلش کنیم🙏😍👩‍🍼🧑‍🍼۱۴۰۱/۱۲/۲۰ آزمایشمم مثبت شد خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۱/۷ سنو تشکیل قلب انجام دادم وهمه چی خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۲/۶ سنو انتی انجام دادم نینی مون سالمه و صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۳/۲۲ سنو آنومالی انجام دادم و نینی مون سالمه و پسره💙🧸خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۶/۱۸سنو رشد انجام دادم حال و وزن پسرمون رضا خوب بودخدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۷/۲۲سنو انجام دادم و حال و وزن پسرمون رضا خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۸/۱۴زایمان کردم و پسرمون رضا با دلخوش و سلامت و به موقع به دنیا آمد👩‍🍼👨‍🍼خدایا شکرت شکرت شکرت❤🙏😍انشالله قسمت همه منتظرها آمین❤🙏😍
2706