2733
2734
عنوان

دورکعت نماز وسوره یس میخونم به نیت دلتون🌷🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 297 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو رو خدا خیلی برای حفظ آبرو و سلامتی و زیبایی و محبوبیت و رزق و روزی و خوشبختی و آرامش من و عزیزانم خیییییلیییی ویژه دعا کن 😭🙏

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی،برای حاجت روا شدنم یه انشالله بگید😔😭💔🥺

تو رو خدا خیلی دعام کن انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی،برای حاجت روا شدنم یه انشالله بگید😔😭💔🥺
2728
2738

تو رو خدا خیلی دعام کن انشالله خواهرم بتونه پدرمو راضی و قانع کنه پدرم حتما اوکی رو بده با عشقم به خیز و خوشی عقد کنم هفته ی بعد و انشالله خدا خیر رو تو رسیدن من و عشقم قرار بده الهی امین الهی بالحسین😭🙏😓😓😓

تو رو خدا خیلی دعام کن  انشالله خیییییلیییی زود پول جور شه و بتونم. جراحی دو فک و چانه و لبخند لثه ایی و چند تا عمل زیبایی دیگه کنم و از همه خوشگلتر و زیباتر بشم به جبران همه تیکه هایی که بخاطر ظاهرم شنیدم تو رو قران دعام کن پول جور شه و چند تا عمل زیبایی کنم از همه دنیا خوشگلتر و زیباتر بشم😭😭😭😭😭😭😭😭

و اونایی که بخاطر ظاهرم ول کردن مثل سگ پشیمون شن... و هیچ جا زن به زیبایی من یا زیباتر من هرگز نصیبشون نشه انشالله زشت ترین و سیاه ترین و بی ریخت ترین و دماغ گنده و دهن کج و گشادترین زنای عالم نصیبشون و هیچ وقت زن زیبا و شاغل نصیبشون نشه😭🙏

تو رو خدا خیلی دعام کن انشالله دبیری جغرافیا ۱۴۰۲ قبول شم و استخدام رسمی آموزش و پرورش شم 🥺😭 

2706