2737
2734
عنوان

بیاین کمک میخوام نامزد کنم😂

778 بازدید | 54 پست

ی ماه دیگع میاد خواستگاری مامانبزرگش بهش ی انگشتر داده خیلی قدیمیه ازین سکه ایا منم خب چون نشون همیشه با حلقه تو دست ادمه نمیخوام قبول کنم میخوام بگم لااقل ی تک تاش نقره بگیره که هم اونا ناراحت نشن هم من حلقه هامونم رینگ‌ میگیرم طلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بگو طلا ظریف بگیره این انگشترای یادگار هفت نسل قبل موند تو قدیما 

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
بگو طلا ظریف بگیره این انگشترای یادگار هفت نسل قبل موند تو قدیما 

میخوام ‌بگم تک تاش نقره بگیره اونم خب زشته نگیرم ازشون 😂خودش میگه طلای سبک میگیرم ولی دلم‌نمیاد

گلم به نظرم نگو نقره چرا از روز اول میخای خودتو پایین نشون بدی میگن زنی که خرج داره ارج داره خب میخان بیان خاستگاری انگشتر نشون برن یه چیز جدید بگیرن احتمالا سنت ۲۰خوردی هست نباید که انگشتر خانم مسن برای نشونت بیارن بگو اونو یادگاری نگه داری یکی دیگه برا نشون بیارن دیگه چرا بگی نقره

2706