2737
2734
عنوان

هر حاجتی دارید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 2063 بازدید | 430 پست
خوش به سعادتت عزیزم میری حرم. برای سه تا حاجت مهم منم دعا کن. خیلی نیاز به معجزه الهی دارم. ممنون

تو رو خدا برای سه تا حاجتم دعا کنی عزیزم، یادت نره لطفا. واقعا به معجزه الهی نیاز دارم. ان شاالله حاجت روا بشی و همون رشته و شهری که میخوای قبول بشی

تو رو خدا خیلی دعام کن انشالله پدرم خسیس و شکاک و بد دل و بد دهن و خشن و بی ادب و دل سنگ و اهل کتک کاری و خیانت و فساد و ظلم و بدی نباشه و انشالله هیچ وقت من و عزیزانم سرمون داد نزنه و کتک نزنه و بهمون آزادی بده و خونه زندانیمون نکنه و برامون تعیین تکلیف نکنه با کی ازدواج کنیم😭🙏🙏😓

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی،برای حاجت روا شدنم یه انشالله بگید😔😭💔🥺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

التماس دعا  مریم  همسرم از طلاق پشیمون بشه  برات دعا میکنم خانومی

از خدا بخوا هر جور صلاحته پیش بره 

انشالله خوشبختیت و خواسته دلت یکی باشن

دردیست در این سینه که همزاد جهان است .. یاد ندارم مادرم دعام کرده باشه سپیدبخت بشم عوضش وقتی بچه بودم همیشه میگفت روز خوش نبینی💔🥀بخدا ندیدم� شنیده بودم غموغصه آدمو پیر میکنه اما ندیده بودم تا وقتی به خودم اومدم دیدم تو سن کم همه موهام سفیدن و خودم شکسته
بنویس امام رضا فاطمه‌ خیلی از امپول می‌ترسید ولی حالا بخاطر بچه یه روز در میون داره باشوق و استرس‌ م ...

منم 18سالمه 

روزی دوتا آمپول میزدم 

مشکل مغزی دارم

باشه تو برگه می نویسم می ندازم تو ضریح شما دعا کنید من دندون پزشکی قبول بشم اسمم حانیه است

2728

تو رو خدا خیلی دعام کن انشالله خواهرام و برادرام صاحب بهترین شغلای دولتی با عالی ترین حقوقا و صاحب بهترین همسران و صاحب بهترین اولاد سالم و صالح و زیبا بشن 😭🙏😓دو ،سه تا پسر و یه دختر 😭🙏🙏🙏

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی،برای حاجت روا شدنم یه انشالله بگید😔😭💔🥺
تو رو خدا خیلی دعام کن انشالله پدرم تا ۵،۶ سال دیگه کار کنه  بعد بازنشست بشه 😭🙏 و انشالله پد ...

الان این ویژگی ها رو داره 

باشه تو برگه می نویسم می ندازم تو ضریح شما دعا کنید من دندون پزشکی قبول بشم اسمم حانیه است

تو رو خدا خیلی دعام کن انشالله یه خونه ی بزرگ ویلایی تو یه منطقه عالی تو شهرمون خانوادم بگیرن و انشالله زندگی خوب و عالی داشته باشن مادرم و بنده و عزیزانمون و انشالله هیچ وقت همسرانمون بهمون خیانت نکنن 😭🙏

2738
باشه تو برگه می نویسم می ندازم تو ضریح شما دعا کنید من دندون پزشکی قبول بشم اسمم حانیه است اسمتون ؟

مرسی عزیزم الهام هستم

حتما

😍اگرفامیلی دارین که آنلاین شاپ داره و ادمین میخاد میشه منو بهش معرفی کنید؟🥹😍🥰

تو رو خدا خیلی دعام کن انشالله خواهرم بتونه پدرمو راضی و قانع کنه پدرم حتما اوکی رو بده با عشقم به خیز و خوشی عقد کنم هفته ی بعد و انشالله خدا خیر رو تو رسیدن من و عشقم قرار بده الهی امین الهی بالحسین😭🙏😓😓😓

برگرده همین...

سلامتی و خوشی

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین 

هایکا میشع برام دعاکنی علی برگرده رابطم درست شه باهاش

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
هایکا میشع برام دعاکنی علی برگرده رابطم درست شه باهاش

هعی توهم مث‌منی که 

اسم مال من آرکاس

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین 
2706