2733
2734

خیلی بدم میاد که یه چیزو به روی آدم میارن. هر کی هر مساله ای داره خودش بهتره همه میدونه.

شما مثلا از ظاهرتون اگه ایراد بگیرن. بگن چاق شدی، شکم داری، دندونت فلانه یا حقوقتونو بپرسن. یا از یه کاری تون ایراد بگیرن و ... .

چجوری جواب میدید؟ منظورم جواب مودبانه نه بی ادبانه.

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

من جواب نمیدم میگم دیگ چه خبر از خودت بگو

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداییش ما فامیل اینجوری نداریم همه خوب و مودب برخورد میکنن ولی اگر همچین چیزی برا من اتفاق بیوفته با لبخند جواب میدم ک فکر نکنن بهمم ریختن

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2731

منم بدم میاد فامیل شوهرم همش در مورد حقوق شوهرم می‌پرسه یبار بهش گفتم حقوق پسر خودت چنده حالا اون سه برابر شوهر من حقوقشه امشبم پرسید خاستم الکی بگم ماهی چهل میگیره ک دیگه چیزی نگه بدم میاد آدم انقد فصول

2738

بچه ها امشب خونه مادربزرگم بودیم. لج منو دراوردن. مامانبزرگم میگه ارتودنسی کردی هنو دندونات جلوعه که. خاله م میگه شکم پیدا کردی. اونیکی خاله م میگه خجالت داره پول بذارید برا مامانتون طلا بخرید. 

خب من میدونم هنوز دندونام جلوعه میخوام فک م رو عمل کنم ولی تا نکردم نمیخوام به کسی خبر بدم. من خودم میدونم شکم دارم و ناراحتم و رژیم گرفتم. پولم برا عملم هم کمه نمیتونم طلا بخرم. مگه من باید همه رو توضیح بدم. ب شماها چه اخه. مگه من مشکلاتمو خودم نمیدونم 🥲🥲😕

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

غلط کردم گفتم طلا دست دو میخام بگیرم. جوری شروع کردن نصیحت و مسخره ک دست دو چیه. انگار میخام لباس دست دو بگیرم . 😑😑

انقدر بهشون رو ندادم بخوان به ظاهرم گیر بدن  اسی تاپیک اخرم 💔

منم رو ندادن. ولی میگن‌ . منم دلم میشکنه. من خودم یه عمری غصه دندونامو خوردم. غصه م کم بود هر دفعه م مامانبزرگم منو میدید گیر ب دندونام میداد. حالا هنوزم ول کن نیست. 😕

منم بدم میاد فامیل شوهرم همش در مورد حقوق شوهرم می‌پرسه یبار بهش گفتم حقوق پسر خودت چنده حالا اون سه ...

بمنم گیر حقوق دادن. بعد خاله م خودش داشت تعریف میکرد فلانی گیر ب حقوق من داد. گفتم خاله دیدی چ بده بپرسن اونم گف خاله بپرسه فرق داره خاله مث مامانه 😐😑

خودت با رفتار خودت اجازه میدی دخالت کنن جواب نده و جدی باش

نه والا من اصن خیلی کم میبینمشون. ولی همیشه فضولن. حتی ماهم نبینن تو چت از مامانم هی چیز میپرسن. مثلا میپرسن از مامانم ، تولد بچه ها برات چی گرفتن. مامانم ک میگ مسخره میکنن ک ینی چ کم 😐

2706