2737
2734
عنوان

متاهلا بیاین

271 بازدید | 18 پست

من دوتا بچه کوچیک دارم واسه همین که شبا بیدار میشن و شوهرم اذیت میشه اون میره اتاق دیگه ماهم یه اتاق دیگه میخوابیم شما چجوری میگین از اول ازدواج تنها نخوابیدین چجوری؟ مگه میشه؟منم دوس دارم با شوهرم بخوابم احساس میکنم دوری سردی میاره

خدایا به قلبم ارامش بده به روحم ارامش بده عزیزانم را فرزندانم راه به حرمت پاکی حضرت فاطمه زهرا س حفظ کن تقدیرشان را خوب مقدور بفرما خدایا خودت کمکمون باش پناهمان باش

من الان اول ازدواجمم و همسرم تو اتاق دیگه خوابیده

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم از وقتی بچه دومم اومد کلا جدا میخوابه از قبلم جدا میخوابیدیم

نامه ای از طرف خدا🌸🌸🌸بنده‌ی‌ من،طاقت بیار حتی اگه طناب طاقتت به باریک‌ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم..........
2738
من الان اول ازدواجمم و همسرم تو اتاق دیگه خوابیده

جرا

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن

اگه اینجوری باشه که بده من نمیتونم دور از شوهرم بخوابم

ولی یه خوبیه دیگه ای که شوهرم داره سنگین خوابه اصلا بیدار نمیشه😂😂البته دوتامون خوابالوییم ها امیدوارم بچمونم همینجوری باشه نق نق نکنه

جرا

وقتی خانواده ها احترام و تربیت یاد بچشون نمیدن ،یکی که میخواد یادشون بده براشون گرون تموم میشه

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
وقتی خانواده ها احترام و تربیت یاد بچشون نمیدن ،یکی که میخواد یادشون بده براشون گرون تموم میشه

متوجه شدم

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
رابطه تعطیل شده ؟

نه ولی من دوس دارم کنارش باشم 

خدایا به قلبم ارامش بده به روحم ارامش بده عزیزانم را فرزندانم راه به حرمت پاکی حضرت فاطمه زهرا س حفظ کن تقدیرشان را خوب مقدور بفرما خدایا خودت کمکمون باش پناهمان باش
2706