2733
2734
عنوان

دلدرد دخترم کمکککککک

201 بازدید | 9 پست

دخترم دلدرد شده ۲۵ روزشه مرتب گریه میکنه اصلا آروم‌نمیشه چیکار کنم زود خوب شه گریپ میچر هم ۲بار دادمش

اینو روزی هزار بار با خودت تکرار کن هیچ وقت هیچی از هیچکس بعید نیس 👎🏻😐🧿📿

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پدی لاکت واسه نوزاد

گریپ میچرو ب نوزاد نمیدن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

1عددسیب رنده کن رنگش که قهوه ای شد با سرنگ کم کم بهش بده واسه دل‌پیچه خوبه

وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه!   من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته  اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

شربت دایمیتیکون عالیهههههه اما از دکتر بپرس اگه میخای عکسشوبزارم

وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه!   من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته  اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
2738

سلام عزیزم خودت چهارزیره بخور بعد شیرش بده روشکم نگهش دار تادلش خوب بشه الان که دلش درد می‌کنه شیرش نده بدتر میشه ولی خودت حتما چهارزیره یا یکم عرق نعنا بخور میتونی پاهاش به حالت دوچرخه توشکمش جمع کنی تا خوب بشه