2737
2734
عنوان

کیا خیلی خوشبختن چرا خوشبختیو تو چی میبینین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2354 بازدید | 80 پست
من خیلی خوشبختم ولی پول دار نیستیماااا ولی وجود همسرم ک مهربونیش و توجه بیش از حدش به من به زندگیمون ...

پولداریو توچی میبینی ؟چی داشته باشی از نظر خودت پولدارن

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاارحم الراحمین🤲🏻❤️من امیددارم به مهربونی خداتوکل به خودت یاالله🌿یَـــا حَـــافِـــظَ مَـــنِ اسْــتَــحــفَــظَــه حافظ همسرم وپسرم وعزیزانم باش❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پولداریو توچی میبینی ؟چی داشته باشی از نظر خودت پولدارن

اونقدری داشته باشی ک دستتو جلو کسی دراز نکنی و بتونی بچه هاتو از اب و گل در بیاری

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2731
چیزی که حتی تصورشو همتو خواب نمیدیدم نه من نه خانواده ها...خیانت🥲💔

عزیزم🥲

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاارحم الراحمین🤲🏻❤️من امیددارم به مهربونی خداتوکل به خودت یاالله🌿یَـــا حَـــافِـــظَ مَـــنِ اسْــتَــحــفَــظَــه حافظ همسرم وپسرم وعزیزانم باش❤️
2738

بچها امضام🥹🥰الان خوشبخت نیستم ولی ایشالا اگر به خواسته ای ک توی امضام گفتم برسم خوشبخت ترین میشم

😍اگرفامیلی دارین که آنلاین شاپ داره و ادمین میخاد میشه منو بهش معرفی کنید؟🥹😍🥰

تو ساده زندگی کردن

بی خیال بودن، هیچی دنیا برام مهم نیس

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد💔 با خدا باش و پادشاهی کن...💖 
2706