2726
عنوان

پسر خالم خیلی اذیتم میکنه

1335 بازدید | 36 پست

ما هر سال عید میایم روستای مامان بزرگم اینا 

یه پسر خاله دارم ۱۲ اینا سالشه 

نمیدونم از همون موقع ک بچه ی بچه بود چه دشمنی با من داره 

هر دفعه عید میایم اینجا،اونا هم میان 

هر دفعه یه الف بچه میگه برو دماغتو عمل کن،تو فلان چیزت زشته،قیافتو 

منم رو این حرفا خیلی حساسم یه جورایی اعتماد ب نفسم خیلی پایینه 

من زیبای خفته نیستم اما در حدی هستم ک میریم جایی میگن خوشگلی،خوش تیپی و فلان

آنچنانی نیستم ولی قیافم خوبه در کل 

دماغم هم معمولیه

حالا کاری ندارم ک من چجوریم ولی،این پسر خالم هر دقعه تو عید اعتماد ب نفس نمیزاره برام،

مامانم میگه اون بچس حسابش نکن،هررررچی میگه اصلا حسابش نکن،چون اگه جواب بدی بدتر میکنه 

ب اونیکی نوه هام هم میگه ها،مثلا میگه دونه چشم،فکت چقد جلوعه(ب اونیکی دختر خاله هام)

ولی ب من اصن گیر داده،همش بهم نگا میکنه ایراد میگیره 

خیلی ناراحت میشم خییییلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به مادرش جدی تذکر بده

اگ تاثیر نداشت یدونه بزن تو دهنش

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
2728

تودیگه چقد ضعیفی رو حرف بچه دوازده ساله حساس شدی و به راحتی اجازه دادی بهش اعتماد به نفستو بگیره 

عمری دگر بباید بعد از فراق ما را                                    کاین عمر صرف کردیم اندر امیدواری 

بی محلش کنی خیت میشه

------🕸 Alisan 🇸🇾 -🕸 فرشته_عذاب🕸--------🕷رکورد دار ترین تعلیقه سایت با سابقه ۴۳ کاربری متلاشی شده🕷 تیپ شخصیتی ESTP🕷 🇸🇾  و خدایی که ما را برای زندگی جز هدف درد نیافرید🕸 آنچه گذشت ؛ بازگشت ندارد...🕷اگه جوابتو ندادم نه لال هستم و نه کور و کر ؛ قطعا حوصله تایپ ندارم 🕷

من پسر خاهر شوهرم اینجوری بود خودش سیاه بود و دندون زرد و دهنش بو میداد و خلاصه خودش خیلی بد بود منم همشو ب خودش گفتم ب شوخی .بخند بگو خداروشکر مثلا فلان چیزم مث تو نیس وگرن باید خودمو میکشتم😂بچه هم باشه تو ذوقش نزنی عادتشو ترک‌نمیکنه

بهش بگو تو خوبی فقط😂

ببین همین الان گف برو دماغتو عمل کن 

گفتم چشم 

اصلا یه جوری رفتار میکنم انگار اصلا وجود نداره ولی چیزی بگم بهش بدتر میکنه میدونم یه تیکه اتیشه 

من خودم کم نمیارمااا ولی اون یه چیز دیگس 

خودشم قیافش خوبه 

من اصن از قیافه کسی ایراد نمیگیرم،ولی خودش سیااااه کلش گنده 

منظور از من خوشگلتر نیس 

من چشمام خیلی درشته😐

2706