2726
عنوان

میشه همتون دعا کنید خواهرشوهرم امشب به سزای عملش برسه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1873 بازدید | 71 پست

همش شوهرم پر میکنه در صورتی که برادرشون من دارم نگه میدارم خیلی یادش میدن به ناحق قضاوت میکنند 

چشم ما در پی خوبان جهان خواهد بود                 تاجهان باقی و آئین محبت باقی است

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

طولانیه

درکت میکنم.

من هیچ اعتقادی به نفرین نداشتم اما حالا دارم از ته دل نفرینشون میکنم چون ی آب خوش نذاشتن از گلوم پایین بره.

لطفا کسی که میخواد بگه نفرین نکن به خودت برمیگرده و.... ریپلای نکنه .

چون هیچکس جای من نیست و هیچکاردیگه جز نفرین ازدستم برنمیاد

2728
درکت میکنم. من هیچ اعتقادی به نفرین نداشتم اما حالا دارم از ته دل نفرینشون میکنم چون ی آب خوش نذاشت ...

قربونت عزیز واقعآ تا نفرین نکنم دلم خنک نمیشه😢 دلم میخواو روزی بشه خواهر شوهرمو ببینم که داره زجه میزنه از دستشون همه سلامتیپو از دست دادم‌اونا سالمن 

چشم ما در پی خوبان جهان خواهد بود                 تاجهان باقی و آئین محبت باقی است
توکل کن به خدا و بگو خدایا واگذارش میکنم به تو خودت جواب دل شکستم و بده

پناه بر خدا😭واگذار کردم

خداخودش جای حق نشسته .حتماتقاص داره .ماچکاره ایم

واقعا ??  منم منتظر عدالت خدا هستم یه نفر بدجوری منو خار کرد چند سال زندگیمو ب گند کشوند . هر جا هست کاعنات بره سراغش . .کاملا حق میگم . خدا خودش شاهده .😓😓😓.

Gün olur  şafaklanir karanliklar bin parçaya
امشب بعد ۹ماه دیدمش جوابمو نداد دلم شکوند اونا زندگیمو خراب میکنن بعد طلبکارم هستند

چطور میتونن روز اول عید دل کسیو بشکنن بعضیا وجدان ندارند

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
ایشالا به سزای عملش برسه. شماهم دعا کن تمام خانواده من به سزای عملشون برسن چون همه باهم بهم بدترین ...

چرا حانواده ها اینجور شدن

منم دلخوشی ندارم😔💔

🫀خدایا نجاتم بده 🤲🫀هرکی امضام خوند لطفا برای آرامشم صلوات بفرسته.
قربونت عزیز واقعآ تا نفرین نکنم دلم خنک نمیشه😢 دلم میخواو روزی بشه خواهر شوهرمو ببینم که داره زجه م ...

نگران نباش همه ی روزی تاوان گناهاشونو پس میدن.

حتی شوهرت که دهن بینی کرده هم گناه کرده

چطور میتونن روز اول عید دل کسیو بشکنن بعضیا وجدان ندارند

واقعآ همش حالم بده یاد رفتارش میوفتم خدا دلشو بشکنه امشب😢😭

عیدم زهرم کرد خدا لعنتتتتتتش کنه🤲🤲

فکر میکنم زندایی منی  

هیـچ هم زیبا نبودی، من تو را زیبا کشیدم بی جهت اغراق کردم، دلبر و رعنا کشیدم از "لئوناردو داوینچی" عذرخواهی می کنم که این همه عکس ِ تو را مثل ِ "مونالیزا" کشیدم تو نمی دانستی اصلن "شهرزاد" ِ قصه ها چیست من هــزار و یک شب از مـــوهای ِ تو یلدا کشیدم من چه بی انصاف بودم با ترازوی ِ دلم که تار ِ مویت را برابر با همــه دنیــا کشیدم مرغ ماهی خوار ِ بدترکیب! جوجه اردک ِ زشت!باورت شد که تو را شهزاده ی ِ قوها کشیدم؟بعد از این خوش باش با او، میروم از خاطراتت خاطرت  آســوده باشد  از خیالت  پا کشیدم. آنکس که مرا کراش خود پندارد، کفرش به کنار عجب کراشی دارد الهی شمع بشی پروانه شم دورت بگردم... بعدش فوتت کنم خاموش بشی هرهر بخندم:)🖤🚶‍♀️️

عزیزم نگران نباش

زمین گرده...

اون موقعه که بچم سقط شد اونا بجای اینکه دلداریم بدن نمک روی زخمم ریختن!

نمیبخشمشون هیچ وقت....

دلمو به درد اوردن...

با کسی که هرشب آرزوی مرگ میکنه از آینده حرف نزنین!
2706