2410
2553
عنوان

نی نی سایت

69 بازدید | 5 پست

واقعا دیگه شورشو دراورده تا ی مسیله مذهبی میشه یکی راهنماییم یخاد مردم عاقیدشونو میزارن پاک میکنه اما این بحثای خاله زنکی دهه ۸۰ ایا ک دعا کنید شوهر میرم بیاد و دعا کنید رلم برگرده رو پاک نمیکنه. فازش چیه

برای کسانی که دوستشان داریم نوری باشیم🌱

الان من ی تایپک خاک برسری زدم هرکار میکنم بترکهه نمیترکهههه😂😂😂😂😂

تایپک یکی موندع به اخر که نوشتم بعد سه ماه دیدمش

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطور تاپیکای دهه هشتادی ها میشه خاله زنک بعد تاپیک دخالت تو زندگی بقیه یا تاپیکی که همه پستا بدگویی در مورد بقیس بد نیست؟ بهتره کسی در مورد چیزای مذهبی تاپیک نزنه چون دعوا میشه و همه به عقاید هم کار دارن 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2720

موقع بحث های مذهبی نمیتونن مث ی ادم قشنگ بحث کنن و عقایدشونو در میان بزارن همش با جنگ و پریدن بهم نظرن میدن 😐🤣برا همون میترکه 

من یه دیوونه فاقد سلامت روانی هستم نود درصد حرفایی که باهاتون موافقت میکنم فقط واسه اینه که حال ندارم مخالفت کنم