2737
2734

های اطرافیان خیلی اذیتم میکنه اگر کسی با شوخی یا عمدی یک حرفی بهم بزنه نمیتونم حرفش رو هضم کنم خیلی زود ناراحت میشم 

ودرنهایت جواب میدم وممکنه باعث بحث بشه 

راه حل من چی هست 

درنهایت شرکت نکنم بهتره 

شما هم همین طورید؟ 

... 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
نمیدونم من همیشه کسی چیزی بهم بگه که بهم بر بخوره همون موقع جوابشو میدم 

من هم جوابشو میدم 

ولی خیلی عصبی میشم 

خیلی بهم میریزم 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها نظرتون درمورد کسی که مدام از خودش تعریف میکنه و تو هم باید از اول تا آخر لبخند بزنی چیع آخه هرموقع بخام از خودم تعریف کنم یجوری میشه بهم میریزه کلا صورتش یجوری میشع واسع همین حسش نمیشه واسه همین هیچی نمیگم خودمم بشخصه خیلی از آدمی که خودخواه هستش بدم میاد😕😐

همیشه مهربان خواهم ماند حتی اگر کسی قدر مهربانیم را نداند من خدایی دارم که به جای همه برایم جبران میکند
2738