2733
2739
عنوان

بیاید خریدام ۵ تومن # عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4164 بازدید | 125 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
شوخي نكن اين ماسكا ٥ تومنه دونه اي اون كرمم bb هست  چرا ميگي يه تومن🙄🙄

اگه بخوایم حساب کنیم 

کرمپودر مک که شده ۸۰۰ تومن و خط چشم ۲ تومن و ضد افناب ۶۰۰ تومن اوکیه😑

خیلی ارزونیه میدونی 

حالا من مارک مال خودمو ميگما 

اینارو نمد

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین 
اگه بخوایم حساب کنیم  کرمپودر مک که شده ۸۰۰ تومن و خط چشم ۲ تومن و ضد افناب ۶۰۰ تومن اوکیه😑 ...

همون دیگ فقط میخان سریع طرف رو خراب کنن

خیلی شرم اوره ک هیچکس حریف زبانمون نباشه😉افتخار اینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه🤞.....یادت باش دری ک خدا برات باز میکنه بنده خدا نمیتونه ب روت ب
همون دیگ فقط میخان سریع طرف رو خراب کنن

چیزی نگفت بنده خدا که ..سوال پرسید جواب بدین چون برای منم سوال شد 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
چیزی نگفت بنده خدا که ..سوال پرسید جواب بدین چون برای منم سوال شد 

کی سوال پرسید؟

خیلی شرم اوره ک هیچکس حریف زبانمون نباشه😉افتخار اینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه🤞.....یادت باش دری ک خدا برات باز میکنه بنده خدا نمیتونه ب روت ب
2738
شوخي نكن اين ماسكا ٥ تومنه دونه اي اون كرمم bb هست  چرا ميگي يه تومن🙄🙄

عذر خواهی میکنم 

خط چشم ۲۰۰ تومن

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین 
کی سوال پرسید؟

گفت ماسک دونه ای ۵ تومنه ؟؟؟؟ کرم bb. هم قیمتش پایینتره .....

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
گفت ماسک دونه ای ۵ تومنه ؟؟؟؟ کرم bb. هم قیمتش پایینتره .....

ن عزیزم سوال نپرسید نوشته چرا میگید اینا شده یک تومن ک منم یکی یکی قیمت رو زدم براش همون ماسک هم دونه ای ۷ تومن فقط میخان بگن همه چی میدونن

ن عزیزم سوال نپرسید نوشته چرا میگید اینا شده یک تومن ک منم یکی یکی قیمت رو زدم براش همون ماسک هم دون ...

اهان پس مبارکا باشه ❤❤❤❤

فقط همینو یادگرفتین خداییش ک بگین دروغ 

خودتو ناراحت نکن 

برات عادی میشه 

فقط لبخند بزن 

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
2706