2733
2734
عنوان

راسته پژو پارس در طرح یکپارچه رو تیر ماه حتما تحویل میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1125 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

طرح یکپارچگی کدومه😶

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو
اینکه هیچی معلوم نیس خ ترسناکه و استرسزاس ادم نمیدونه چکارکنه بهتره!همه چیز دیگه به شانس ادمه

چه ماشینایی بود

برا ی شفای مادرم صلوات میفرستی بودم انداختنم بیرون دوباره برگشتم
چنده  حتی قیمت کارخانه اش هم نمیتونیم💔😂اینجا جالبه

واقعا🫠

میکاپ کنمم دافن💐آرایشو پاک کنمم دافم.                    گلهای بهاری خود ب خود شکوفا میشوند و دیداری دوباره درراه است

دلم ماشین میخاد ۶ساله گواهی گرفتم ۳باراسمم دراومد پولم جورنشد

میکاپ کنمم دافن💐آرایشو پاک کنمم دافم.                    گلهای بهاری خود ب خود شکوفا میشوند و دیداری دوباره درراه است
وای منم پژو پارس نوشتم.اصلا یه استرسی دارم ازین بلاتکلیفی میترسم از پسش بر نیایم

خدابزرگه دختر هچیو جورمیکنه

2706