2733
2734

بیاید ازحال و احوال وتجربیات تون بگید مایکم ترس مون بریزه و یادبگیریم 

مخصوصا من ک بچه اولمه 

ودوستان دیگ شاید ب درد شون بخوره و یه خدا بیامرزی و خدا خیر بده بگن واستون وثواب کنید

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.🌿♥️واسه سلامتی تو دلیم لطف کنید صلوات بفرسین♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بسلامتی عزیزم بچه چندمته؟

ازال ام پی حساب میکنیدیاتخمک گذاری؟برای من یه هفته فرق میکنه

زندگی مثل برق وبادمیگذره باغمم میگذره باخوشی هم میگذره سعی کن باخوشی بگذره بخندبه روی دنیا،دنیابه روت بخنده 🤩🤩🤩🤩
2738
من ۳۱ هفته م دوقلوا میرم سزارین  فک نکنم بتونم طبیعی دوتا دنیا بیارم

شما ک اره عزیزم حتما سزارینی 

عزیزم خداببخشه واست منم سزارینم بخاطر دیابتم وهفته۳۶ هسم دوهفته دیگ ختم بارداری دارم 

شما هم فک میکنم ۳۷-۳۸ هفته بخاطر دوقلو ها بهت ختم بارداری بدن!

من یکی دارم خیلی سختمه خدا واست اسون کنه و خدا کمک کنه بهت عزیزم

منم دعا کن این دوهفته دیگ خدا کمکم کنه همینجور ک تاالان کمک کرده

سونو وزن رفتین؟

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.🌿♥️واسه سلامتی تو دلیم لطف کنید صلوات بفرسین♥️
من ۱۰ روزه زایمان کردم بچه دوم جفتشو سزارین شدم ولی تن به سزارین ندید تا میتونید طبیعی زایمان کنید

چطورمگ

خیلیا ک الان راضین از سزارین هاشون

معمولا شنیدم دومی سختتره نمیدونم چرا؟

بیهوش بودین یابی حس؟

بعدش تا جندروز باید درازکش بود و نمیشه پاشد

ازال ام پی حساب میکنیدیاتخمک گذاری؟برای من یه هفته فرق میکنه

من تاریخ پریودم وسونو هام دوهفته اینا فرقش‌بود ک دکترگف لقاح دیرترانجام شده مثک

وسونو ان تی دقیق هس واس‌سن

من ۳۶هفتم بارداری دوممه و زایمانم طبیعیه بنظرمن سزارین بهتره طبیعی خیلی سخته من مجبورم دیگ

من وشما باهمیم بنظرم وهفته هامون یکیه

من تاریخ پریودم وسونو هام دوهفته اینا فرقش‌بود ک دکترگف لقاح دیرترانجام شده مثک وسونو ان تی دقیق هس ...

اوکی درست گفته چون سونوان تی اصلانمیپرسه کی پریودشدی خودش متوجه میشه منم اخرای ۱۵هستم بارداری دومم اول سزارین ۹سال پیش اینم سزارین میخوام بشم راضی بودم

زندگی مثل برق وبادمیگذره باغمم میگذره باخوشی هم میگذره سعی کن باخوشی بگذره بخندبه روی دنیا،دنیابه روت بخنده 🤩🤩🤩🤩
2706