2726

شما چطور ازدواج کردین؟؟ سنتی یا مدرن؟

من نه پیشنهادی دارم نه خواستگاری بااینکه موقعیت خوبی دارم  تک فرزندم ۲۷سالمه تحصیلکرده خانواده ی خوب وبافرهنگ و...

متاسفانه کسی سمتم نمیاد موندم چیکارکنم حتی شاغلم تومحیط کارهم معرفی نمیکنن بااینکه همش تعریفم میکنن ..

خیلی دختر اجتماعی هستم همه جا میرم با مامانمم ولی سمتم نمیان 😓

خسته شدم ازتنهایی همه بهم تیکه میندازن ...

خودمو به اب و اتیش زدم هرکاری کردم نتونستم ازدواج کنم امامیبینم مردم راحت ازدواج میکنن یهومیگن فلانی این همه خواستگارداره 🥲

بعدخودمو نگاه میکنم دلم واسه خودم میسوزه الان باید بهترین زندگیو داشتم چون زبان زده آشنا و فامیلم توزندگیم پستی و بلندی زیاد داشتم ازهمه لحاظ عالی ام اما همش تنهام 😔

حتی شده من سر صحبتو بازکردم باچندنفر که باب میلم بوده اما اصلا ادامه ندادن نمیدونم مشکل چیه انگار قفل شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سوال بپرسم ازت ؟

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2728

من با همسر سابقم سنتی ازدواج کردم اگه بچه داشتم هیچ وقت نمی ذاشتم سنتی ازدواج کنه.

با همسر فعلیمم خودم آشنا شدم.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
2706