2737
2734
عنوان

به عنوان کسی ک زیاد ب طرفم بهادادم🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 1966 بازدید | 179 پست
وااای چقد کفری شه هااا😅😅اینقدبدش پیاد سرد بشم حالاخودش سرد بشه بخاطر مشکلاتش عیب نداره ولی من سرد ...

چرا چون خیلی بهش توجه کردی یکم بگزره قشنگ متوجه میشی نباید اینکارو بکنی منم اولا خیلی اینجوری بودم هنوزم هستما میدونی ب شوهرم نگاه میکنم اب میشم دلم میخواد برم فشارش بدم بمسره😂ولی نمیکنم اتفاقا بهش اخم میکنم یمگه چیه میگم هیجی چقدر زشتی با اون قیافت البته این ینی ابراز محبتم میدونه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ایشالا میدونی چیه همیشه میترسه ازش سرد بشم خیانت کنم دوسش نداشته باشم چون خواهرش گفته بود فلانی یعنی ...

ببین من تموم حرفاتو از اول خوندم ...و واقعا واقعا تو خودتو همه جوره فداش کردی نمیدونم بهت چی بگم واقعا قشنگ میدونی اصلا اصلا گوش نمیدی کی میگه مشکل داشتنی طرف اجازه داره با تو سرد بشه ؟ اینو تو عادتش دادی هر رفتاری ک الان باهات داره نتجیه رفتارای خودته و هیچکس مقصر نیس جز خودت و باید بگم اگ بخوای تعقیرش بدی خیلی کار داره خیلی زمان میبره و بسیار سخته و عذاب زیادی میکشی و این رفتارای الانتون اگ ازدواجم بکنید رو زندگیتون خیل تاثیر داره اگ واقعا میخوای ک درست بشه این وضع باید مقابل خودت سخت بایستی جلوی دلت ..شوهر من مشکلات زیاد داشته ولی وقتی میاد خونه اول منو بغل میکنه بوس میکنه خودمو ی عالمه لوس میکنم هی غر میزنم همشو ب جون میخره هیچی نمیگه ی بار بهش اولا ک اینجور نبود گفتم تو زن گرفتی تو الان مال خودت نیستی تو در قبال قلب من خود من مسئولی من قلبمو دادم ب تو توام موظفی ازش مراقبت کنی من حوصله اینکه هی دلمو بشکنی ندارم منو از خودت برنجونی اصلا فک نکن تحمل میکنم من اومدم زندگی کنم حوصله جنگ ندارم غصه تا ی اندازه ای نمیخوام کل زندگیمون بشینیم غصه بخوریم الان حتما با خودت فکر میکنی چقد سنگدلم اصلا پشتش نیستم دلداری نمیدم بهش شوهر من یاد گرفته غر نزنه سرد نشه وقتی خستس اولش چیزی نمیگم بعد ک یزره گذشت بهش رسیدم چایی و اینا میرم میشینم کنارش میگم بخواب روی پام یا تو بغلم بگیرمش دلداری میدم بهش قربون صدقش میرم اونم همه چیو مثل ی بچه تعریف میکنه ارومش میکنم اخر میخندونمش یادش دادم تموم بشه هر چی ک هس توی رابطمون توی عشقمون اجازه نداره بیاد حالا اگ واقعا میخوایش میخوای تعقیر کنه ای رابطه و مهم تر از هر چیزییییییی اگ لیاقتتو داره اگ واقعا میدونی خوشبختت میکنه و این فقط فقط میتونی با عقلت بفهمیش ن با دل زندگیتو ب باد نده ب خاطر عشق

2738
ایشالا موفق شی دختر هووووف😂😂

حرف زدیم و خوب بود وگفت چرانبودی چیشده الکی گفتم مامانم بخاطردیسک کمربستری بوده و ناگفته نماند مامانم واقعادیسک کمرداره بعصی وقتا ب زورسرپاس بعدگفتم سرت خوب شدبهتری گفت خوبم بهترم و گفتم چراچیشده گفت هیچی مهم نیس هرکارکردم نگفت و اخرسرگفت مهم نیس ب اصرار گفت باباباموخواهرم بحثم شد بعد اخرش گفت کی بیام ببینمت گفتم جدی گفت اره گفتم خب فردا بعدمیخندید و گفت باشه پس🙊

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
ای بابا😐

اره دیگه اینجور باراومده بقول خودت ی چیزای براش مهمه ک براخیلیامهم نیس ی چیزای براش مهم نیس ک براخیلیا مهمه اخلاقای خاصی داره

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
دقیقا ب منم شوهرم میگه تو ک میدونی کارم چقدر تمرکز میخواد ولی هر لحظه زنگ بزنی یا پیام بدی تو هر شرا ...

اره دقیقااینم همینطور خدایی بچه هم نیس بگم بچه س و عشقش ازروهوس و بچگیه

چرا چون خیلی بهش توجه کردی یکم بگزره قشنگ متوجه میشی نباید اینکارو بکنی منم اولا خیلی اینجوری بودم ه ...

خخخخ وای منم بهش میگم چقد زشت و گوشت تلخی اخه میگه میدونم ازدلت بپرس و جفتمون میخندیم

کلا به دوس پسر خیلی نباید محل داد به چشم سرگرمی نگاش کنین پررو میشه

اخه لامصب کاش میتونستم

ببین من تموم حرفاتو از اول خوندم ...و واقعا واقعا تو خودتو همه جوره فداش کردی نمیدونم بهت چی بگم واق ...

خدایی پسرخوب خوش قلب تواوج مشکلات میاد میبینمش تواوج ناراحتی میاد میبینمش ولی اخلاقش اینه کلا وقتی عصابش میریزه بهم و ناراحته میره توخودش

2706