2726
عنوان

دارم روانی میشم

101 بازدید | 8 پست

سلام دوستان عیدتون مبارک_ من به خاطر کم کاری تیروئیدم نمیتونم سردیجات بخورمو فقط گرمی میخورم، از اون طرف وقتی گرمی میخورم جوش میزنم ؛ و برای اینکه جوش نزنم باید عرق کاسنی که سردیه بخورم؛ که اونم میزنه یبوست میشم_موندم میان سردی و گرمی نمیدونم دیگه چه غلطی کنم چون واقعا گرمی بهم میسازه ولی جوووش میارم اه چیکار کنم

کی گفته بخاطر تیروئید نباید سردی بخوری؟ بخور ولی کم بخور . فک میکنی برنج طبعش گرمه ؟ کلی مواد غذایی که میخوری الان طبعشون سرده 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کی گفته بخاطر تیروئید نباید سردی بخوری؟ بخور ولی کم بخور . فک میکنی برنج طبعش گرمه ؟ کلی مواد غذایی ...

خیلی تحقیق کردم حتب اینجام نوشته بودن سردی نباید خورد؛ به منم واقعا فقط گرمی میسازه ولیی جوش میزنم دیگه دیونه شدم.سردی میخورم تیروئید خانومم ناراحت میشخ میزنه کل بدنمو بهم میزنخ مخصوصا کم آبی پوست

خیلی تحقیق کردم حتب اینجام نوشته بودن سردی نباید خورد؛ به منم واقعا فقط گرمی میسازه ولیی جوش میزنم د ...

منم تیروئید دارم ولی خب کلی از مواد غذایی مصرفیمون سردیه . قرصتو سر وقت بخور 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.