2737
2734
عنوان

عیدتون مبارک

61 بازدید | 3 پست

سلام به همه خوبین سال جدیدو به همه تون تبریک میگم و عیدتون مبارک ان شاءالله به حق حضرت ابوالفضل حاجت روا بشین و دلتون شاد بشه و ان شاءالله امام زمان همیشه سلامت باشه و خیلی زود ظهور کنه ان شاءالله هیچ پدری شرمنده خانواده اش نباشه و با دل خوش سال جدید رو شروع کنن ان شاءالله به حق امام سجاد همه مریضا شفا پیدا کنن بی بچه ها بچه دار بشن مجردا متاهل بشن بیکارها کار پیدا کنن معتادها پاک بشن مستاجرا خونه دار بشن کسایی که قهرن اشتی کنن تو هیچ خونه ای دعوا نباشه و صلح و ارامش برقرار باشه و خدا به همه مون سلامتی و دل خوش بده از هیچ چشمی اشکی نیاد بیاد از شادی باشه تو هیچ دلی هیچ کینه ای نباشه و هر کی که کینه داره ببخشه و بگذره هر کسی ماشین نداره خیلی زود بتونه بخره سایه همه پدر مادرا بالا سر خانواده هاشون باشه و خدا بهشون سلامتی بده و از بچه هاشون راضی باشن و هیچ بچه ای داغ عزیزهاشو نبینه و هیچ پدر مادری داغ عزیزهاشونو نبینن مادرهای باردار به سلامتی فارغ بشن ان شاءالله خدا هیچکس رو با داغ عزیزاش امتحان نکنه و به همه مون صبر و ارامش بده رهبر عزیزمون همیشه سلامت باشه و سایه شون همیشه بالا سر ملت کشور عزیزمون ایران باشه و هر کی هر مشکلی داره حاجتش روا بشه هر کی که ارزوی زیارت دارن به ارزوشون برسن دل های همه مهربون باشه و به همه کمک کنن و نیازمندا بی نیاز بشن ازتون میخوام که واسه سه تا از دوستای من که اسمشون هانیه و لیلا و گلی و زهرا دعا کنین عاقبت بخیر و حاجت روا بشن کلا واسه همه دعا کنین اجرتون با خدا حاجت تون روا ببخشین طولانی شد التماس دعا 

تاریخ:1402/1/۱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731