2726
عنوان

پسرم بستریه

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😭😭😭😭الهی خدا سلامتی بده بهش دختر منم دو بار بستری شده الان چندماه به شدت مریضه میگن یا کروناس یا آنفولانزاس یه دارو از بیمارستان با نامه ی پزشک بهمون دادن اگه تبش قطع بشه با اینا دیگه بستریش نمیکنن ولی اگه زبونم لال خوب نشه دوباره باید بستری بشه بچم هیچیش نمونده هیچ

برای شفای دخترم میشه صلوات بفرستین
2728

انشاالله سال جدید با حال عالی میاد خونه دلت نازک شده تو برای همه ما دعا کن

منم همسرم حالش بده سال تحویل سفره نداریم و نگران بچه هامم ولی میدونم خدا حواسش به همه بنده هاش هست امیدت به خدا باشه❤️

عزیزم منم دخترم تو ۸ ماهگی ۴ روز بستری شد واقعا سخته 

سوراخ سوراخش کردن

اومد خونه یک هفته بعد شربت استامینوفن بهش دادم  گذاشتم بغل بالشت درشم بسته بود و داشتم  ماهی سرخ میکردم صداش اومد گفتم برم ببینم نسوزه رفتم دم گاز اومدم دیدم  شربت خورده ۴ روز تو آی سی یو بستری شد و شستشو معده و..... یادم میفته کباب میشم حالا ببین چه حرفا که نشنیدم از بقیه 

باور کن تو اون دوران ۱۰ سال از عمرم کم شد 

غصه نخور مهم اینه بچت سالم بشه حالا سال تحویل هر جا باشی 

دعا میکنم زودتر بچت سالم و سلامت شه

آخ خیلی سخته خدا کمکت کنه ولی چیزی نیست نگران نباش خیلی خوبه که تو بیمارستان بستری اش کردی آخه کوچولویه و خدای نکرده اگه سرم و اینا نباشه ممکنه خیلی آب بدنشو از دست بده 

خدا واسه هیچکس نخواد دختر من ۶ ماهش بود که سنجاق سینه شو قورت داد  و بستری شد خدا میدونه چقدر من اونشب زجر کشیدم و از اون شب به بعد زندگی من یه جور دیگه شد خودم که افسردگی شدید گرفتم به خاطر فکر و خیال و ....خلاصه که با آندوسکوپی درش آوردن 

الهی هرجه سریعتر خوب خوب بشه و مرخص کنن برید خونه، و هیچ وقت دیگه پاش به بیمارستان باز نشه 

اللهم اشف کل مریض، 🍃

“ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.”🌹(22- نور)
2706