2737
2734
عنوان

پسرم بستریه

411 بازدید | 29 پست

لحظه سال تحویل تو بیمارستانیم خیلی حس بدی😭امشب دومین شبه که بستری  چند روز پیشم بستری  بود مرخص  شد  دوباره بستری  شد  دو روز پیش بخاطر اسهال استفراغ شدید و تب  .

دعا کنین  زود تر  خوب محتاجم به  دعاتون😔 پسرم یک سالشه . رگ نداره  انقد سوراخ سوراخ شده که دلم کبابه براش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

زود خوب میشه انشاالله 🥰🥺

میشه برای به خوبی و خوشی فارغ‌التحصیل شدنم و قبول شدن در آزمون دستیاری یه صلوات بفرستید 💝😇 اگه خدا بخواد رزیدنت چشم پزشکی آینده💛🦋                                                                   اینجانب یک عدد اینترن خسته😪 که با بند بند سلول های بدنش منتظر فارغ تحصیل شدنه😁 بله انشالا مرداد ماه فارغ‌التحصیل میشم😃 رایج ترین سوالی که از دانشجو های پزشکی پرسیده میشه: چرا نرفتی دندون؟ و اما جواب من: به خدا سوگند که اگر خورشید را در دست راست و ماه را در دست چپم بگذارند(سیس سخنرانی گرفتم 😁) بازم پزشکی رو انتخاب میکنم چرا؟ چون توی این راه با تیکه ای از وجودم (نامزدم) آشنا شدم🙂🌷میشه برای خوشبخت شدنمون و اینکه زودتر کارامون جور بشه بتونیم عروسی بگیریم یه صلوات بفرستی؟👩🏻‍⚕️🧡   امضای بالا رو اصلاح میکنم: فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی:) .

عزیزدلم…

امیدوارم خدا کمکتون کنه خیلی براتون دعا میکنم از همین الان تا سال تحویل ❤️

با احترام به همه، بنده مسلمان نیستم❤️ وگن 🥗🌱 کیشوند 🏝 یه پسر 🐶 خوشگل دارم به اسم Millow که جاااانه منه ❤️ 

واااای😪😪😪چقدر بده

پسر منم سه روز بستری بود

داغون شدم پریروز اومدم خونه

همین اسهال و استفراغ 

حالا هم سرما خورده😪😪

انشالله زود خوب شه🌹😪

به جز قوم شوهر که ویران گرند ، بنی ادم، اعضای یکدیگرند، ،،،، دلگیرم از این شهر سرد😔  بنی آدم رو اعصاب یکدیگرند
2706