2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه اما مهریه زیاد یه جاهایی به درد میخوره 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

مهر کم اتفاقا زندگی رو بابرکت میکنه 

برا بحث نیومدیم،انشاالله برای رضای خدا.جواب ابلهان خاموشی. من آنچه شرط بلاغست با تو میگویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. در هر حالی خدا رو فراموش نکنیم ، برای خوشنودی خدای مهربون کار کنیم ، نه برا دل خودمون و نه برای دل دیگران. که این است آخر عرفان .

نه یکی از دوستام مهریش ۱۴ تا سکه هس شوهرش طلافروشه میگه همون شبه خواستگاری گفت بذار یه مهریه ای بگیم که من بتونم بدم خیلیم خوشبخته

عوضش دختر خالم مهرش۳۰۰ تا سکه هس شوهرش بیکار بیعار کیه که بده!

_______👨‍🦳👩‍🦳                                                                ________👨‍👩‍👧                                                                     _________ 🤰                                                                  __________👰                                                                   ___________🙎‍♀️                                                                   ________👼     Life...  

این حرفا چیه؟ من مهریم ۱۳۷۲تا سکه هستش 

ولی بخدا قسم بمن باشه همین الان بخاد میبخشم بهش!

کسی ک بخاد واقعا زندگی کنه براش این چیزا مطرح نیس 

و کسیم نخاد  هزارتام باشه  بره باز بهش اون مقدارو نمیدن   پس   اقلا برات مهم نباشه

2706