2733
2734

خب استفاده کن ولی رو من از همون اولش هم اثری نداشت همه چی استفاده کردم بگو یه قطره 😑شیرم خیلی کم بود تازه هم از شیر دهی راحت شده بودم از الان دارم غصه اینو میخورم چطوری به اون یکی باید شیرم بدم متنفرم از شیر دادن😑

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب استفاده کن ولی رو من از همون اولش هم اثری نداشت همه چی استفاده کردم بگو یه قطره 😑شیرم خیلی کم بو ...

من حالا غصم شير دادن نيس،ميگم يعني اينجور نباشه كه قزصه رو بخورم و دوذاره حامله شم 😁

2728
خب استفاده کن ولی رو من از همون اولش هم اثری نداشت همه چی استفاده کردم بگو یه قطره 😑شیرم خیلی کم بو ...

عزيزم منظورم قرص جلوگيري از بارداري توي دوران شيردهي هس

عزيزم منظورم قرص جلوگيري از بارداري توي دوران شيردهي هس

اهان نمیدونم کلا من با قرص امپول به شدت مخالفم و متنفر مادرم با این قرصا فشار خون گرفنه تو سن ۴۵ سالگی چندین بار با فشارش تا پای سکته رفته به نظرم استفاده نکنی بهتره عمرا از این چیزا مصرف کنم

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2738