2703
2553
عنوان

امسال داره برام بد تموم میشه😭😭

336 بازدید | 7 پست

من از امسال خیلی راضی بودم. ولی این آخرش داره ب گوه کشیده میشه مادربزرگم زخم بستر گرفته دکترا جوابش کردن حالش وحشتناک بده مامانم اینا تا صبح کنارش بودن. عموم سکته مغزی کرده نمیتونه حرف بزنه دستاشو تکون بده باید قلبشو عمل کنه. مامانم حالش بد شد قلبش مشکل داره بردنش بیمارستان گفتن باید عمل قلب باز کنه دارم دیوونه میشم  💔💔💔خسته شدم.☹️☹️😭😭😭 مادربزرگم  همش تف می‌کنه منم گلاب ی روتون همش بالا میارم چندشم میشه از خودم.😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حدا شفا وسلامتی ودل خوش بده بهتون.

صدقه به نیت شهدا بذار کنار...خیلی من خودم ازشون کمک دیدم...واقعا جوری که باورم نمیشد کمکم کردن....

تو همانی که دلم لک زده لبخندش را ... او که هرگز نتوان یافت همانندش را ........(السلام علیک یا اباصالح المهدی)
2456

ان شالله همش ختم به خیر میشه برات حمد میخونم منم اخر سالی شوهرم پاش شکسته با دو تا بچه کوچیک و کل برنامه هایی که برا نوروز ریخته بودیم ولی اتفاقه دیگه زندگی همینه

دردم از یارست و درمان نیز هم
2714