2733
2734

ازش خوشم نمیاد چون واقعا در حقم بدی کرده

امروز رفته بودم قابلمه هاشو پس بدم یه سر هم نشستم

بچه ی خواهرشوهرم شیر میخوره خیلی تپله نگو خواهرشوهرم رفته خرید بچه رو گذاشته پیش مادرشوهرم و دیر کرده بچه از گشنگی هلاک شده مادرشوهرم میگه بهش گفتم دو گِدَک‌ بالا (پاشو بریم دخترم 😂) میگه اینو انداختم رو دوشم مای بیبی نداشت دسشویی کرد تو کمرم 🤣 میگه یه لحظه حس کردم آب جوش ریخت رو کمرم بعد فهمیدم نجس شدم 😐😂

میگه با این پاهام میخواستم پله هارو یکی یکی برم پایین کنار گوشم عر زد ترسیدم از پله ها بدو بدو رفتم پایین نتونستم تعادلمو حفظ کنم خوردم به دیوار 🤣 تصورش برام وحشتناک خنده داره 😂

بعدش میگه رفتم جلوی بانک پنچر شدم نفسم رفت و یه نفر فک کرد گدام میخواست پول بده بهم منم گفتم اول اینکه من گدا نیستم ایت کوپِی اوغلو(پدسگ 😂) دوما هزارتومن بخوره تو سرت بذار تو جیبت 😂

انقد خندیدم مُردم

مادرشوهرم شبیه مادر هاشم آقا تو متهم گریخت هستش 🤣 ولی این عینک نداره

بخدا کاربری دست دو نفره کد تأیید برامون ارسال نمیشه 😑

😂😂

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اونقد پیر ینی بعد رانندگی میکنه گفتی رفته بانک 

آهان فهمیدم نه بابا منظورش خودشه یعنی خسته شده نشسته منظورش خودش پنچر شده 🤣🤣🤣🤣

مگه باید فقط با ماشین برن بانک حتما نزدیک خونشونه بانک

نه میگه پس چجوری رانندگی کرده

مادرشوهرم خودشو میگه پنچر شده منظورش خسته شده نشسته جلو بانک 🤣

طفلی

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
2706