2737
2734
عنوان

بیاید از اشتباهاتتون تو دوره ازدواج بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1648 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از من به تو نصیحت با کسی که کارش با خانوادش باهمه یا کمک خرج خانوادشه اصلا اصلا ازدواج نکن من که عمر ...

آخ منم عین خودت دلم پره😭😭خستم از دستشون حیفه همرو جوونیم😫😫😫😫

2731

تو محرمیت مثل سنگ بود

من دستشو گرفتم

من بوسیدمش

تا اخرش تو دلم موند که این پا جلو بذاره،گفتم تاحالا با کسی نبوده یاد میگیره یواش یواش

سه ساله گذشته هنوز مثل قبله با ۱۰ درصد بهبودی،کلا یخچاله،مامانشم یخچاله،کلا این دوتا شبیه همن از سنگن اصلا عشق نمیفهمن چیه

اگه برگردم عقب همون موقع ک پدرشوهرم تو نامزدی غر میزد که یه عمره مادرشوهرم یه دفعه قربون صدقش نرفته،همونجا کات میکردم

خامی کردم

حاشاهُاللهأن يأخذ منكِ شيئاً  ثُم يترككِ بلا عوض

شوهر من پدرومادرش از هم جدا شدن و تنها پسره و خرج خونوادشو همش خودش می ده دو تاخواهر داره  فقط اونا رو می خواد هزاربار جلوی چشم خواهراشو مادراش به من توهین کرده  بیشتر دوست داره واسه اونا خرج کنه حوصلشو نو ندارم مادرشو خواهراشم همش با توپ و تشر باهام حرف می زنن😪😪

سرپرست خانواده بودن یعنی از زندگی و زن و بچه خود گذشتن و به خانواده دادن میدونی اینجوری زن چی میکشه ...

منم میدونم .نه ساله تمام زندگیمون دعوا و قهر ولج و لجبازیه.کاش ازاول میدونستم کاش😭😭

2738

شوهرم تودوران نامزدی خودش ونشون دادمن احمق ساده نفهمیدم عصبی وبددهن بود البته بد دهنی اش روتوعقدفهمیدم ولی خیلی عصبی ودهن بین بود خیلی هم راحت ازطلاق ومهریه حرف می‌زد خیلی راحت تهدید می‌کرد کاش بهم زده بودم کاش الان غرق غم وغصه ام....حالم ازش بهم میخوره آبروواسم نذاشته به همه اقواممون رفته چرت وپرت گفته وآبروریزی رابطه من وبااونا بد کرده....کلاهیییچ خیری ازازدواجم ندیدم هیچی 

مطمئن باش که مهرت نرودازدل من                                 مگرآن روز که درخاک شود منزل من
خب این مشکل همسرته وگرنه میتونه کمک خانوادش بکنه واسه زندگی خودشم کم نزاره  اگه واقعا سرپرست م ...

گلم شما شوهر کردی ؟

واقعا سخته ها امیدوارم دچارش نشی ولی من عموم اینجوری بود نفرین بچه هاشو زنش پشتش بود مدیریتش سخته اینکار درست نیست چ از نظر شرعی چ انسانیت والا 

کسی ک میخواد به مادر و خواهرش برسه نباید بره دختر مردمو بدبخت کنه.

من خودم خواستگار داشتم این شکلی جوری وعده وعید میدن اینجور ادما نباید بهشون اعتماد کرد

هیس!نفس عمیق بکش!آروم باش!ریلکسسسس...این دنیا پراز تناقضه پراز اشتباه!برای این دیکته پراز اشتباه آرامشتو بهم نریز رفیق💞

من برگردم عقب

خیلی خودموبرای خانواده همسرم میگیرم

در حالی که طبق معیارهای جامعه ازشون بالاتر ، خیلی خاکی و صمیمی رفتار کردم و اشتباه کردم

الان دور برداشتند 

و حتما فاصله زیادی با مادرشوهرم میگرفتم چون خیلی آدم سمی هست 

و تو خیلی مواردی که از حقم گذشتم فداکاری نمیکنم 

روز اولی که رفتم خونه ی مادر شوهرم گفت من میخواستم برا پسرم دختر داداشم رو بگیرم ( اشتباه اولم ) همونجا نقطه ضعف دادم دستش و هنوز که هنوزه میگه .

تو دوران عقد رابطه ی کامل داشتم در حالی که عقد برا شناخت بود بعد از یک سال عقد بهم بد دهنی کرد ( اشتباه دوم ) حتی معذرت خواهی نکرد و من بخشیدمش روزی هزار بار میگم خاک تو سرم ، خیلی تلاش کردم که دیگه بد دهن نباشه بهتر شده ولی خوب خوب نشد . 

ما با هم بحث و اختلاف زیاد داشتیم و اشتباه سومم این بود چون دوسش داشتم به بزرگتر هام چیزی نگفتم .

یادمه یه بنده خدایی تو دوران عقد بهم زد چون خانواده ی شوهرش بد دهن بودن من میگفتم وا چه الکی ولی بعدش با یکی ازدواج کرد که دختره یه بار به شوخی گفته بود ببند بابا و پسره یه جوری محکم برخورد کرده بود که دیگه هیچوقت هیچ بد دهنی یا حرف زشتی تو زندگی شون نیس جوری که وقتی همو صدا میزن با پسوند آقا و خانم میگن و همیشه به جای تو میگن شما الان زندگی شون رو میبینم کیف میکنم ولی برا زندگی خودم غصه میخورم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
من یه خواستگار با موقعیت خیلی خوب داشتم و ظاهر خیلی خوب  بخاطر شرایط کاریم نتونستم اوکی بدم و ...

خوب کاری کردی

پدر خودم با وجودی که عموم زنده بود و بچه های عموم همسن مادرم بودن و همشون خیاط 

بازم هر ماه 70 درصد حقوقش رو میداد اونا و میگفت اونا تعداشون زیاده و خرجشون بالاس

نتیجه این شد که الان اونا تو خونه های ویلایی نشستن مامان من هنوززززززززززززززززززززززززززززز مستاجره

گفتنش چه فرقی میکنه😫 فقط عاقلانه جلو برین

ثوابی میشه برای نسل جدید 

و توی انتخاب درستشون سهیم میشیم

هیس!نفس عمیق بکش!آروم باش!ریلکسسسس...این دنیا پراز تناقضه پراز اشتباه!برای این دیکته پراز اشتباه آرامشتو بهم نریز رفیق💞
2706