2737
2734
عنوان

💫تناسب اندام💫(دورهمی بچه های بامداد خمار)💫

| مشاهده متن کامل بحث + 32461 بازدید | 3998 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهم دلتنگت بودیم عزیزم کارا خوب پیش میره

فدات بشم 😍😍😍❤️🥰🥰

خداروشکر خوبه ولی خوب دیگه وقتی کارمند میشی آدم خودت نیستی🙄🙄اینش بده 

گروه سبز🟢❇️✅،قد:۱۵۵ وزن اولیه(۱۰ آبان»۶۶,۱۵)🧡🧡 (۲۰ آذر»۶۳.۵)(۲۷ آذر»۶۲.۸)(۳دی»۶۲.۷)💙💙(۱۱ دی» ۶۱.۵)(۱۸ دی»۶۱.۱)(۲۵ دی »»۶۰ )(۲ بهمن59.75)(۱۶ بهمن ۵۹.۲۵)(۲۳ بهمن 58)(14 اسفند ۵۷.۱۰)(۲۸اسفند۵۵.۷۰)💚💚»»وزن هدف:۵۲😍😍😍🍃🥳🥳
2731
خواهش میکنم عزیزم عادیه معده به مرور جمع میشه اما حتما تکمیلش کن که ضرر نکنی😘😘😘😘

مرسی عزیزترینم 😍😍😍😍😍چشم سایه جونم 

گروه سبز🟢❇️✅،قد:۱۵۵ وزن اولیه(۱۰ آبان»۶۶,۱۵)🧡🧡 (۲۰ آذر»۶۳.۵)(۲۷ آذر»۶۲.۸)(۳دی»۶۲.۷)💙💙(۱۱ دی» ۶۱.۵)(۱۸ دی»۶۱.۱)(۲۵ دی »»۶۰ )(۲ بهمن59.75)(۱۶ بهمن ۵۹.۲۵)(۲۳ بهمن 58)(14 اسفند ۵۷.۱۰)(۲۸اسفند۵۵.۷۰)💚💚»»وزن هدف:۵۲😍😍😍🍃🥳🥳
سلام عزیز دلم سال نو مبارک طاعات و عبادات قبول 🤲⚘️💚 عزیزم قبل از افطار۵تا انجیر خیس کرده با کمی گ ...

چشم آوا جونم 😍 حتما رعایت میکنم 

اگه بخوام اینطور پیش برم تا آخر ماه رمضان چیزی نمی‌مونه ازم😂😂😂

منم مثل شما بودم متخصص گوارش یک دارو گیاهی بهم داد داروخانه ها دارن  اسمش پسیلینیوم کاملا گیاهی ...

ممنونم پریسای مهربونم 😍❤️🥰

حتما میپرسم 

2738
چشم آوا جونم 😍 حتما رعایت میکنم  اگه بخوام اینطور پیش برم تا آخر ماه رمضان چیزی نمی‌مونه ازم .

چشمات پرنور عزیر دلم 💋⚘️نه خواهشاا گلم حتما بخودت حسابی برس من باید صحیح و سالم تحویل آذر جون بدمت منتظرم هرشب تو گزارشات با خوردنیات دلم و شاد کنی هاااا🥹🥹🥹💋🫂💚💚💚💚

فرصت‌ها اتفاق نمی‌افتند، شما خالق آنها هستید.
چشم آوا جونم 😍 حتما رعایت میکنم  اگه بخوام اینطور پیش برم تا آخر ماه رمضان چیزی نمی‌مونه ازم ..

عزیزم ص ۶ سایه جون عکسهای جدید پروفایل رو گذاشته 🥰🥰🥰

فرصت‌ها اتفاق نمی‌افتند، شما خالق آنها هستید.
ممنونم پریسای مهربونم 😍❤️🥰 حتما میپرسم 

خواهش  عزیزم😙

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
سآیه جان  این رژیم با اعضا و جوارح بدن چه هاااا کند 🤐🤐🤐🤐 فک کن ی هفته ۵۰۰ تا بخوری بعد ۱۱۰۰ ...

اره عزیزم🤔موندم یه سریا چه فکری میکنن و همچین به اصطلاح رژیمی برای دیگران برنامه ریزی میکنن

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
سلام خسته نباشید وعیدتون هم مبارک صبح وقت نکردم وزنمو بذارم وزن هفته قبل ۷۴.۳۰۰ وزن این هفته ۷۳.۲ ...

مبارک باشه عزیزم😊😊😊عالی بودی👏👏👏

عشقم بگو شما 1200تا مصرف کن اصلا روزی دوهزارتا بسوزون حداقل به بدنت آسیب نمیزنی این رژیم اصولی نیس ...

😊همین رو بگو،بدن میپوکه اصلا

2706