2726
عنوان

پسر خالمو زدم😡💔💔

922 بازدید | 24 پست

من کیک بوکسینگ کار میکنم اینک هی می‌گفت بوکسور پلاستیکی....... توجه نکردم رفتم پیش مامانم مامانم ی حرفی زد سرش داد زدم این پسر خالمم با بالشت زد ب من. من هیچ‌کار نکردم بازم هی زد زد زد اونم با مشت........ من دیگه سگ شدم آخه آخرین سری خورد ب سینم   گفتم یبار دیگه بیا سمتم فقط اومد من با پا ی ضربه محکم زدم ب شکمش گریش گرفت 😐😐بازم پاشد اومد زد خورد تو چشمم منم تا حیاط دنبالش کردم گفتم لاشیی بخدا حق داری یبار دیگه بیا سمتم جدی با لوله جارو برقی پدرتو در میارم  مامانم گفت ساکت باش بچگی کرد  حرمتارو نشکون الان مامانم پیچوندش  اههههه اعصابم بهم ریخت اون ۱۷ سالشه منم ۱۷ خیلی پرو شده 💔💔😐😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم خنک نشد قشنگ نزدی که

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
2728

گفتی لاشی؟😑بعد مامانت گفت حرمتارو نشکون؟؟

حرمتاتون بگردم😐

لاشی میگی بعد حرمتی هم مونده؟

یه کاربر قدیمی که بازیابی رمز زد اما سایت خار کاربریش خفیف کرد و عضویتش کرد ۱۴ بهمن امسال😐چس ماه نیستم
2706