2726
عنوان

التماس دعا 🙏🙏🙏

195 بازدید | 52 پست

سلام دوستان این روزا حالم اصلا خوب نیست کلافه و سردرگمم پریودم نزدیک یک هفته هست عقب افتاده نمیاد همش هم از عوارض همون آمپول و کپسول هایی هست که اوایل  ماه دکتر بهم داده بود خونریزی بی موقعم قطع بشه و حالا باعث شده اصلا نیاد دیگه اعصابم خرابه ...دکترمم حداقل تا یک هفته دیگه نیست بتونم برم لطفا با دل پاکتون دعا کنید برام خیلی محتاج دعاتون هستم😔😔😔 

خواهش میکنم دعا کنید زودتر پریود بشم از این وضعیت و حالت بد دربیام ممنونم 

@درمسیرخدا    

@anabelkatanchi    

@مهر_رخسار    

@اعتصامی    

@دنیااافااانی    

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

@شهریورهفتاد    

@رایحه_بهشت    

@نازنین1372    

@eliott93    

@خانمحاجآقا    

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به رحمت فرصت بده امیدوارم بهتر بشی

بدنت خودشو تنظیم میکنه سعی کن ارامش داشته باشی

هیچ دارویی برای رحم بهتر از ارامش نیس این روزا که پریود نمیشی لذت ببر شاید داره استراحت میکنه طفلک

منم قرص خوردم تا خونریزیم بعد دوماه قطع شد

اینطوری همش‌ با خودم حرف میزدم  تا خودش تنظیم شد نگران نباش

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
2728
به رحمت فرصت بده امیدوارم بهتر بشی بدنت خودشو تنظیم میکنه سعی کن ارامش داشته باشی هیچ دارویی برای ...

خیلی ممنونم از حرفات عزیزم برای آرامشم دعا کن خواهر 😔🙏

خیلی بده اینطوری و همش اعصابم انگار داغونه و از همه چی بدم میاد دیگه

ان شاالله هرچه زودتر خوب بشید دکتر دیگه ای برید

خیلی ممنونم عزیزم آخه دکترای دیگه هم نیستند 

سری قبل هم که همون اوایل ماه بود و خونریزی بی موقع داشتم پیش دکتر دیگه رفتم ناچارا که بهم آمپول ویتامین کا داد و سی تا کپسول مفنامیک اسید و آزپتیل که بند آورد ولی اینطوری که اصلا دیگه پریود نمیشم😔

خیلی ممنونم از حرفات عزیزم برای آرامشم دعا کن خواهر 😔🙏 خیلی بده اینطوری و همش اعصابم انگار داغونه ...

یادت باشه رحم خانوما مغز دوم اوناست هرجور فکر کنی همونو عمل میکنه باهاش مهربون باش دوسش داشته باش و به زنانگیت عشق بده اونم میخاد تو اروم و شاد باشی ❤️

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
@دلخوشی۱     @11aye     @ظهور۳۱۳     @zahraayat     ...

سلام. چیز خاصی نیست نگران نباشین. اتفاقا میخواستم ازتون بپرسم آزمایش دادین چی شد؟

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
@شهریورهفتاد     @رایحه_بهشت     @نازنین1372     @eliott93 & ...

سلام عزیزم بخاطر همین استرسه ک نمیشه گلم ناراحت نباش .نمیدونم دمنوش زعفران ،آویشن، زرشک و زردچوبه خوردی یانه خیلی خوبه واسه پریود شدن..تو این مدت هم مصرف زردچوبه  زرشک تو غذاهات زیاد کن ..واسه همه اتفاق میفته این گلم اصلا نگران نباش..

خدایا خودت برام معجزه کن.
یادت باشه رحم خانوما مغز دوم اوناست هرجور فکر کنی همونو عمل میکنه باهاش مهربون باش دوسش داشته باش و ...

ان شاالله چقدر حرفات آرومم می‌کنه خواهر ممنونم🙏🥺

سلام. چیز خاصی نیست نگران نباشین. اتفاقا میخواستم ازتون بپرسم آزمایش دادین چی شد؟

سلام عزیزم ان شاالله خیلی دعام کن خواهر نگرانم آزمایش چکاپ و سونو داده بودم مشکل خاصی نداشتم فقط چربیم یه کم بالاست و ویتامین دی ام کم بود که دکتر قرص تقویتی داده بود 

ولی چون اون دفعه بی موقع پریود شده بودم بهم کپسول و آمپول داد زود قطع شد ولی انگار برام عوارض داشته حالا پریود نمیشم ⁦  :⁠'⁠(⁩

2706