2410
2553
عنوان

چین و چروک پوست میشه برا رفعش راه حل امتحان شده اگر میدونی بهم بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 68018 بازدید | 75 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامی مهدیس جون آره از سهل انگاری خودمه زیاد تو قید ضد آفتاب نبودم
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!
2456
کپسول ویتامین ایی رو سوراخ کن روی چروک دور چشم و پیشانیت هرشب بزن و پماد ویتامین ا چشمی از این کوچیک ها روزی یکبار صورتت و با شامپو بچه ملایم با لیف نه نرم نه زبر بشور و اصلا صابون نزن حتما بعد از شستشو پماد ویتامین ا بزن و به جای,کرم روغن بادام تلخ بزن بعضی از شب ها من روغن بادام و کرچک میزنم به کل صورتم عالیه هفته ایی هم دوبار یا سه بار ماسک سفیده تخم مرغ بزار یعنی سفیده تخم مرغ رو بزن به پوستت خشک شد با اب ولرم بشور قبلش اگه بزنیش تخم مرغ رو که کف کنه بهتره باور کن دو هفته هرروز این کار رو کنی هفتاد درصد چروک ها خوب میشن امتحان کردم خودم عالیه
2714
روغن بنفشه صورت را صاف میکنه عالییی
خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
سلام چین و چروک که علت های مختلف داره و محصولات ضد چروکم تو بازار خیلی زیاد، ضد آفتاب بهترین و اولین محصولی که برای پیشگیری از چین و چروک استفاده میش چون عامل اصلی چین و چروک اشعه های خورشید هستند. تو این مقاله در مجله زیبایی بهرو سعی شده به طور کامل عامل چین و چروک و محصولات برای پیشگیری و درمان آون رو براتوئن به خوبی و به زبانی ساده توضیح یده خوندنش ضرر نداره http://www.behroo.com/tYHJb
مامی مهدیس جون آره از سهل انگاری خودمه زیاد تو قید ضد آفتاب نبودم

عزیزم هیچ کرمی نمیتونه چین وچروک ازبین ببره فقط روند پیری و عقب میندازن شما میتونی شبا ازروغن کرچک اصل ایتفاده کنی وچند دقیقه صورتتو مالش بدی باهاش تاصبح روصورتت باشه بعد بشوریش حتی تو خونه ضد افتاب بزن این موردو دکتر پوست بارهها بمن گفته واستفاده ازجوانه ها مخصوصا جوانه گندم خودت تو خونه درست کن مصرف کن استفاده ازکرم لایه بردار چند شب درهفته استفاده ازسفیداب داخل خمام این دو باعث میشن لایه های مرده ازروپوستت جدابشه وپوست وادارمیشه به کلاژن سازی وپوست جدید استرس ناراحتی وعصبانیت هم.پوستو خراب میکنه

2706