2726
سلام دوست جونیام.من 35 سالمه.متاسفانه به خاطر پوست نازک و البته لاری صورتم داره پوستم چروک میشه مخصوصا قسمت پیشینم و زیر چشمم و این خیلی رو اعصابم.بخدا سخته به این زودی آدم پیر بشه.میشه راه حل امتحان شده بهم بگید البته به جز تزریق ژل آخه اون میترسم میگن عوارض داره و شانسیه ممکنه بدتر بدتر بشم.تروخدا اگر میتونی راهنماییم کنید
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منتظرم بچه ها.ممنون پیشم اگر اطلاع دارید بهم بگید
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!
2728
صبحانه سفیده تخم مرغ و جوانه گندم که خودت درست کنی بخور گوجه فرنگی و اب گوجه فرنگی خیلی بخور وقتی صحبت میکنی سعی کن حالت صورتت رو عادی بگیری تو پیشونیت چروک ننداز و اخم نکن
هرچه دلم خواست نه آن میشود  /  هرچه خدا خواست همان میشود.
درسته راحله جوم ولی استرس داره مخصوصا برا ما که تو شهر کوچیک هستیم
هیلی جون نمیدونم اکثرا اوقات فکر میکنم پیشونیم و بین دو آبرو جمع شده خیلی حس یدیه
بچه ها تا به حال دکتر نرفتم به نظرتون برم دکتر جز تزریق راه حله دیگه که موثر باشه پیشنهاد میده
منم خیلی به صورتم حالت میدم موقع صحبت کردن این خیلی بده بوتاکس تنها کاری که میکنه نمیزاره ادم موقع صحبت کردن حسی تو صورتش باشه
هرچه دلم خواست نه آن میشود  /  هرچه خدا خواست همان میشود.
من از وقتی پسرم دنیا اومده به نظرم صورتم بیشتر چروک شده آخه همش باید بکن نکن کنم و با صورت حالتم رو نشون میدم
2706