2410
2553
عنوان

مامانم داره می‌ره رو مخمممم😡😡

487 بازدید | 21 پست

من عادت دارم آهنگ عاشقانه میزارم گریه میکنم مخصوصا وقتایی ک حالم گرفتست الان خونه مادربزرگمیم نشسته بودم آهنگ گوش میدادم......بعد مامانم گفت عاشق شدی 😐 گفتم آره شدم گفت کدوم پسر خالت اینو ک گفت ی جیغ بنفش کشیدم گفتم آخه  کی کراش میزنه رو پسر خاله من از این حرفا بدم میاد اره رو یکی از پسر خاله هام کراشم ولی درحد همون پسر خاله ن بیشتر.😡😡اههه بدم میاد فامیلی می‌کنه همه چیو بعدم میزاره کف دست خالم 😐😐  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

درست گفته که پسر خاله‌ات بوده😂😂 خوب شناختت

اسمم تندره.16 ساله.( سن فقط یک عدده🚬😄) تندر زنه یا مرد؟ فقط میدونم اینقدری تستوسترون داره که هیچکدوم نباشه🥶🗿فقط گریه کن قلبم💔 نذار آتیش بگیرم:)...سَمِعَ الله لِمَن حَمِدَه🍭 محصل هستم و هنوز فارغ التحصیل نشدم🥴🌺 اگر بتونم کمکت میکنم دوست قشنگم🦋         از کجا معلوم شاید جنسیت واقعی م اونی نباشه که داخل بیوم زدم😉😉 پس اگه یوقت به سوالی جواب دادم، دلیل بر جنسیتم نیست🥺 درخواست دوستی، لایک، ریپلای بزنید، خوشحال هم میشم( یچیزی بگم خالی نباشه)                      

خو راست میگه با آهنگ عاشقانه می شینی گریه میکنی مثل اینکه زیادم گوش میدی بنده خدا گفته عاشق شدی؟😁

سوال بجایی بود

حالا کدوم پسر خالت اخر 😂

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2706