2410
2553

آیهان خیلی بهتر از ماهانِ

شاهان هم قشنگه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

هیچکدوم سنگین نیست ولی آی هان از ماهان بهتره

اگ تو این ریتم میخوای اسم بزاری براش ک خوب و سنگین باشه شاهان خوبه

میشه برای حاجت دلم یک صلوات بفرستی مرسی مهربون🌦💞💜😊 امید وارم بارون رحمت خدا بباره به زندگیت
هیچکدوم سنگین نیست ولی آی هان از ماهان بهتره اگ تو این ریتم میخوای اسم بزاری براش ک خوب و سنگین باش ...

آیهان سبک تره بنظرم ؛ شاهانم خیلی خزه

کار خوبه خدا درست کنه...🌹❤️

معنی بعضی اسما تو زبان بلوچی خیلی باحاله🤣

ایهان یعنی اون آره

آی یعنی اون هان هم یعنی هان یا آره 🤣

کاربری دست من خواهرزادم شیوا جان ❤️و دختر قشنگم مهگل خانم😍❤️ که امیدوارم هر چه زودتر خوب بشه و باز بیاد بغلم 😍فندق مامان سیزده سالشه😍😘
2714

[QUOTE=280535357]معنی بعضی اسما تو زبان بلوچی خیلی باحاله🤣 ایهان یعنی اون آره آی یعنی اون هان هم یعنی هان یا آره  ...[/QUOTE

اوهوم 😅😅 خودم ماهانو میپسندم 

خداییش شاهان خیلی خزه از ده نفر ۹ نفر گذاشتن شاهان ؛ خودم ماهانو میپسندم همینجوری پرسیدم

فراوانی یه اسم بخاطر زیبا بودنشه 

خب دیگه وقتی خودتون پسندیدین نظر خودتون مهمه🤷🏻‍♀️

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

ماهان عالیه

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
فراوانی یه اسم بخاطر زیبا بودنشه  خب دیگه وقتی خودتون پسندیدین نظر خودتون مهمه🤷🏻‍♀️

دقیقا ؛ خواستم تبادل نظر کنیم یکم گپ بزنییم ؛ از نظر من ی اسم خاص بهتر از اسم زیاده ؛ دوس ندارم تو ی کلاس از اسم پسرم ۱۰ تا باشه

2706