2733
2734

عزیزان من منظورم این نبست که کم اوردن من خودم نزاشتم برام بخرن 

پارسال حتی روغن برنجم اوردن این از این تا این حد بودن نمیگم چرا کم اوردن میگم حداقل میزاشتنش تو سینی نه تو پلاستیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوشبحالت برای من چون اولین سال کرونا بود

یک گوشواره ک بعدا برای عروسیم فروختن

با ی گونی برنج و ماهی مرغ و روغن آوردن

یک تیکه لباسم نخریدن 

هیچوقت یادم نمیره دوران عقد خیلی بدی بود

میشه برای حاجت دلم یک صلوات بفرستی مرسی مهربون🌦💞💜😊 امید وارم بارون رحمت خدا بباره به زندگیت
عزیزان من منظورم این نبست که کم اوردن من خودم نزاشتم برام بخرن  پارسال حتی روغن برنجم اوردن ای ...

من  حاضر بودم بذارن دم در ولی فقط عیدی بیارن بازم بهتر از هیچی هس برا من که گوزم نیاوردم انگار زن بیوه گرفتن

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
2738

عزیزم همین چندقلم که گفتی میدونی چقدر پولشه؟ بابت اینکه تو پلاستیک اوردن هم سخت نگیر، بعضیا بلد نیستن با تشریفات هدیه ببرن. درهرصورت اگه برات ارزش قائل نبودن اصلا خرید نمیکردن. جنبه مثبتش و ببین

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️

دوسال تمام سر این مساعل جوش زدم .

الان متوجه حماقتم شدمـ

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
اتفاقا ادم خیلییی چشم و دل سیریم عزیزم این یک  حتی خودم نزاشتم برام مانتو و لباس تو خوته بخرن ...

شاید تفکرشون مثل مادرشوهرمنه که میگه حیفه پول به تزیین و... بدیم. خنچه من رو تو سینی چیدن اوردن. یلداییم هم همینطور. طلا که اصلا ندادن نه عید نه یلدا. 

عیدی هم ندادن، لباس هم نخریدن

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و ال محمد
شاید زیاد بلد نیستن یعنی خودمونین منظوری نداشتن شاید

ببین اصا نمیدونم چرا ایندفعه اینجور کزچرد بخاطر اینکه شوهرم یهو ۴تا النگو خرید زور بهش اومد واسه عیدای دیگم خریده برام 

وگرن هفت طبق برام میوردن بقیه مراسمات

من وقتی روزعید رفتم خونشون پدرشوهر خیلی زحمت کشید 3تا 5 تومنی عیدی داد خانواده من ربع سکه دادن به شوهرم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

شرایط خیلی بد شده شاید مشکل مالی دارن منم از این جینگول بازی خوشم نمیاد ولی کاملاً سلیقه ایه 

تازه دوماهه عروسی کردم

یلدایی واسم یه گردنبند ظریف خریدن منم چیزی نگفتم چون واقعاً شرایط اقتصادی خیلی بده باور کن خیلیا النگو هم واسش نمیخرن

تازه حلقه های ازدواجمونم نقره است 

شوهرم گفت طلا برای مرد حرومه من نقره میخرم بدای اینکه ست باشه هم انگشتر نشون هم حلقه هامون رو نقره خریدیم

2706