2733
2734
عنوان

داشتم به زندگیم فکر میکردم

599 بازدید | 27 پست

تنهاخانواده ای که تو فامیل رنگ خوشیو ندیدیم همشون یه جوری سختیاشون جبران شده

همیشه خدا غم وغصه ها مال ما بودن

کاشکی میشد نباشم

اینایی که میمیرن چیکار میکنن

فرقی با من دارن که خدا راضی به دردکشیدنشون نیست

فکر کردی من اینقد حوصله دارم که با توعم بحث کنم؟نه🙂گزارش میزنم خودت و کاربری قشنگت برید به جهنم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو عمرت زیاده استارتر پس زندگیتو بساز 

واییی نگو اینطوری خدانکنه اینطوری باشه

فکر کردی من اینقد حوصله دارم که با توعم بحث کنم؟نه🙂گزارش میزنم خودت و کاربری قشنگت برید به جهنم. 
2728

خوشبختی به داشتن و ظاهر زندگی نیست....همه ی ما در باطن زندگیمون در سعادت کامل هستیم...و هر اتفاقی برای خوشبختی ما هست...

سوال در مورد موضوع تاپیک رو از طریق لینک زیر میتونید بپرسید.                                            https://abzarek.ir/service-p/msg/1152587
خیلیا اینجورین تنها نیستی 

اینکه خیلیا مثل من باشن چیزی از درد من کم نمیکنه

2738

عزیزم ناامید نباش از قدرت و حکمت خدا  .. از قدیم گفتن هیچ حالی دائمی نیست .. روی طرز فکرتون کار کنید .. شاید شعار باشه اما مدت کمی امتحانش کنید نتیجه اش رو میبینید ، مثبت فکر کنید و کلمات مثبت به کارببرید .. باور کنید کلمات قدرت و فرکانس دارن .. ایشالله گره مشکلات هممون باز میشه

خوشبختی به داشتن و ظاهر زندگی نیست....همه ی ما در باطن زندگیمون در سعادت کامل هستیم...و هر اتفاقی بر ...

مگه من گفتم ظاهر وپول

کلا از هر لحاظی خوشی نداشتیم

عزیزم ناامید نباش از قدرت و حکمت خدا  .. از قدیم گفتن هیچ حالی دائمی نیست .. روی طرز فکرتو ...

ولی حال بد من دائمیه

بله فقط خواستم یاد آوری کنم زندگی جریان داره برا همه باید تلاش کنی 

امیدوارم واسه من جریان نداشته باشه و به زودی تموم شه

2706