2733
2734
عنوان

ببینید منوی تولد پسرم خوبه؟

369 بازدید | 31 پست

دهم فروردین تولد پسرمه منم میخوام‌مهمونی ماه رمضون و تولدو یه جا بگیرم. چون بعد از افطار هم کیک و ژله و میوه داریم نمیخوام خیلییی شلوغ پلوغش کنم که کسی میلش به چیزی نره

اولش بگم من تبریزی ام اینجا هم همه بیشتر غذاهای خودمونو واسه مهمونی رسمی ها میپسندن هی نگید قرمه سبزی بزار یا قیمه بزار🤣با اینکه عاااشقشم ولی قرمه سبزی تو شهر ما غذای خیلی ساده و غیرمجلسی تریه پیش خورشت هویج. اگه انتقادی داشتید به سایر چیزا بگید بی زحمت

تو سفره حلوا کفگیری و پنیر و سبزی و نون سنگک و خرما واسه باز کردن افطار هست.نون شیرین هم که برای همه هست.

پیش غذا، آش

سالاد اندونزی

راتای مرغ و شوید میزارم

غذای اصلی میخوام خورشت هویج با ماهیچه گوسفندی و رون مرغ  درست کنم.

دسر هم پاناکوتای زعفرانی و گوشفیل میزارم.

نوشیدنی هم جای نوشابه و دوغ هرسال شربت آبلیمو با آب گازدار درست میکنم توش گلاب و زعفرون و تخم شربتی میریزم همهه عاشقشن.

جای کوفته تبریزی خالیه🤤

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
واسه همه پز دادنات مرسی🏳

🤣🤣🤣 به خدا پز نیس. اتفاقا گشتم ببینم مردم منوهای غذاشون تو نی نی سایت چیه خجالت کشیدم یکی دو موردو اضافه کردم که بپزم. من گوشفیل و راتا نمیخواستم بزارم چون سال های قبلتر گذاشته بودم. دیگه گفتم زشته کم باشه

عزیزممم ایشالا تمام روزه هات قبول باشه و فرزندتم همیشه صحیح و سالم و صالح باشه 

عالیه کدبنو خانوم 

من همیشه دنبال شوهر تبریزی بودم خودمو قالب کنم به تبریزی ها با این دستپختشون متاسفانه نشد 😂

2706