2726

اصلا به یه چیزاییییییی فکر میکنم که عمرا اتفاق نمیوفته ولی من بخاطرش استرس دارم 

مثلا دزد و اینکه یکی بمیره و سقوط هواپیما و .........😂

😂الان فردا داریم میریم ساعت ۳ باید راه بیوفتم من هی چمدون چک میکنم هی الکی راه میرم 😂

خوابمم نمی‌بره 

کیا مثل منن؟😂

مَن با دیوانِگی عَجینَم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من اصن فشارم میوفته 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

ما یشب تو بحر بیابون ماشینمون واشر زد،تو بیابون چادر زدیم،صدای شغال و سگم میومد ،انار شبایی ک میترسی صب نمیشه،تاصب تبر زیر سرم بود،شوهرمم چون رانندگی کرده بود گیجججج بود 

خواسته‌هایت‌را‌بسپار‌به‌خدایی‌ ﮼که‌تمام‌کارهایش‌به‌موقع‌است🥹❤️‍🔥🌱️ 

منکه تاصبحش ۱۰بار دسشویی میرم چندبار اسهال میشم،به  استرس و تپش قلب و ذوق و ... مبتلا میشم کلا به وضعی میشم داغان .اصلا هم نمیخوابم تو ماشینم نمیخوابم میگم یهو شوهرم هم دلش میخواد بخوابه و میریم به فنا😂

من خوابم نمیبره ولی فکرای ناجور نمیکنگ

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706