2737
2734

ممنونم اگ‌کسی اطلاع داره جواب بده ممنون...

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آینده 18

چنقده تو قشنگی🥺                                                                                                                       مهم نیست چقد طول بکشه                                             مهم نیست چطوری پیش بره                                          مهم آخرشه که اونی میشه که من                                           ‌‌‌‌‌‌‌میخوام .                                                                                                                                                       تو تمام منی                                    
2728
مهر اقتصاد و گردشگری سوال کن اینا همیشه سود خوب میدادن ولی ملی خیلی کم میده روز شمار ۵درصد فک کنم

ممنون روز شمار یعنی میتونیم برداشت کنیم. درسته ؟؟؟؟

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
2738
تا قبل یک ماه اگ برداشت کنی سودش میپره ولی اره هروخ بخوای میتونی برداشت کنی

آهان ممنون .میشه بهش اضافه هم کرد دیگه ؟؟

2706