2726

من خیلی آرایش میکنم لباسای نسبتا کوتاه می‌پوشم  ولی همش واسه دل خودمه من هیچوقت کار خطایی انجام ندادم حتی دوستام میگن بدبخت پسری ک باتو باشه حتی جرئت نمیکنه دستتو بگیره  الان از دوستم ی حرفی شنیدم خیلی دلم شکست من یروز تو پارکینگمون ی اتفاقی افتاد قابل گفتن نیست چون خیلی پیچیده متوجه نمی‌شید ما تو پارکینگ بودیم ی پسره در پارکینگو زد منم تا دیدمش جیغ زدم دوییدم تو کوچه.......اسم پسررو داد زدم گفتم خاک تو سرت..... این ماجرا مال یک هفته پیشه نمی‌دونم کی اینو ب همه گفته و گفته ما با این پسر تنها بودیم تو پارکینگ ولی خدا شاهده ما یک ثانیه ام باهاش تنها نشدیم  حتی مامان دوستم اومد بهم گفت واقعا ک از هرکس انتظار داشتیم از تو نداشتیم صد درصد با اون مهتا خرا.. دوست باشی همین میشی. دیگه حق نداری این طرفا ابرو بری کنی 😐😐من گفتم من کاری نکردم ک بخوام دیگه نیام این طرفا بعدم من هرجا دوست داشته باشم میرم. الان من مشهدم خونمون نیستم الان  دوستم گفت امروز جمع شده بودن ب منو تو فوش میدادن😭💔و این جریان پارکینگ واسه من خیلی بد شد نمیخوام ازش صحبت کنم اصلا. ولی الان تمام بدنم می‌لرزه ب یاد اون روز بددددد💔😭😭😭

دریا به لیس سگ نجس نمیشه

ن‍‌ی‍‌از دارم: ی‍‌ک‍‌ی ب‍‌اش‍‌ه ک‍‌ل‍‌ی ب‍‌ه‍‌ش ف‍‌ح‍‌ش ب‍‌دم‍‌‍‌و س‍‌رش داد ب‍‌زن‍‌م ت‍‌ه‍‌ش ب‍‌گ‍‌ه #اروم ش‍‌دی؟.ب‍‌ی‍‌ا ب‍‌غل‍‌م!️                   

خب متاسفانه چون عقل شون تو چشمشون و سرشون تو زندگی بقیه است این مشکل مردم ما است در اکثر موارد

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مثل  اینکه مصادیق بارز  خراب بودن رو داری

رفتارت که مناسب  نیس

ارایش  و لباست هم در حد عرف  نیس

اینا طبق گفته خودته ها

معلومه که برچسب  میخوری دسگه

بخاطر شلی تنبان یه نر و حفظ ایمان نداشتشون،منِ زن نمیرم تو گونی.عرزشی بازی  هم ممنوع
حق تا آمریکا 

قربانت🌹

ن‍‌ی‍‌از دارم: ی‍‌ک‍‌ی ب‍‌اش‍‌ه ک‍‌ل‍‌ی ب‍‌ه‍‌ش ف‍‌ح‍‌ش ب‍‌دم‍‌‍‌و س‍‌رش داد ب‍‌زن‍‌م ت‍‌ه‍‌ش ب‍‌گ‍‌ه #اروم ش‍‌دی؟.ب‍‌ی‍‌ا ب‍‌غل‍‌م!️                   

بیخیال مهم خودت و خدایین که میدونید هیچ کار غلطی انجام ندادید

و خب سعی کن طوری باشی که کسی نتونه پشت سرت بد بگه

درسته الان میگن به کسی ربط نداره و فلان ولی بهرحال این حرفا حال آدم رو بد میکنه دیگران هم که از رو ظاهر قضاوت میکنن

واسه دل خودت تو خونه و مهمانی هرجور دوست داری لباس بپوش واسه بیرون یکم متعادل باش که راه قضاوت رو ببندی

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
مثل  اینکه مصادیق بارز  خراب بودن رو داری رفتارت که مناسب  نیس ارایش  و لباست ...

شعورت در حد صفره

نفهمیدم چرا داد زدی به پسره گفتی خاک تو سرت؟

میگم کلا خیلی پیچیدست من یهو درو وا کردم اینو دیدم ی حرفی زد منم اینو گفتم بهش ک بعدش دوستم جلو دهنمو گرفت گفت حرف نزن کاری نکرد ک

2706