2737
2734
عنوان

ناموسا یعنی چی؟؟ + عکس 😐

1350 بازدید | 27 پست

این چه چرتیه الان؟؟

یعنی خرداد حتما باید اینارو امتحان بدیم؟؟😐😐

من پشت کنکوری ام و درسایی ک نیاز دارم رو برا خرداد

ترمیم میزنم

اینارو هم باید بدیم!!؟

@a_sad_girl    

@sahra__123    

@نفیسع‍ 

یا عماد من لا عماد له 🫧🌫️

وایییی واقعیههع؟

جوهره یک زندگی ، دوستی است. خانم یا آقایی که قرار است 99 سال در کنارش زندگی کنید و هر روز صبح کنارش بیدار شوید باید کسی باشد که از شوخی های شما لذت برده و با غم ها و دردهای شما هم دردی کند زن و مرد مکمل یکدیگر اند و هیچ کدام برتری از دیگری نیست.😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو چند تا کانال معتبر زدن

خدا نکنه راست باشه 

وگرنه بدبختم

جوهره یک زندگی ، دوستی است. خانم یا آقایی که قرار است 99 سال در کنارش زندگی کنید و هر روز صبح کنارش بیدار شوید باید کسی باشد که از شوخی های شما لذت برده و با غم ها و دردهای شما هم دردی کند زن و مرد مکمل یکدیگر اند و هیچ کدام برتری از دیگری نیست.😉
2738

یعنی چی😐هربار یه حرفی می‌پرونن واسه خودشون

ولی فکرنکنم  درست باشه ها چون واسه کنکوری های امسال فقط معدل کتبی دوازدهم اعمال میشه دیگ به دهم و یازدهم چیکار دارن،شاید برای بچه های سال دیگ منظورشون باشه

اصن جدای از اون ترمیم معدل که اجباری نبود پس اینم احتمالا اجباری نیست

لئا نوتیفت رو دیدم اینقدر ذوق کردم فکرکردم خبرای خوش داری😅

یعنی چی😐هربار یه حرفی می‌پرونن واسه خودشون ولی فکرنکنم  درست باشه ها چون واسه کنکوری های امسا ...

ن من الان هیچ خبر خوشی ندارم ☹

نه از خودم

نه از علی

علی از کربلا جا مونده گویا

همه دوستاش رفتن .. یه عده مشهد ، یه عده کربلا

بچم داره غصه میخوره همش

دیشب استوری ۳ تا کربلایی گذاشت 🥺

اینم برا امشب

همین خبرا رو داشتم ازش 

ن من الان هیچ خبر خوشی ندارم ☹ نه از خودم نه از علی علی از کربلا جا مونده گویا همه دوستاش رفتن . ...

انشالله در آینده کلی خبرای خوب بهم میدیم دختر💕🙂🌱

اوو کلا فاز دیگ ایی داره این آقا پس،این اگ جنیفر لوپز هم بهش پیشنهاد میداد رد میکرد،عمرا تو رابطه بره...اراده اش ستودنیه حقیقتا

بریم تمرکز کنیم رو خودمون که سه ماه دیگ کلی خبرای خوب بهم بدیم،منکه خستم از تنبلی کردن های خودم 

انشالله در آینده کلی خبرای خوب بهم میدیم دختر💕🙂🌱 اوو کلا فاز دیگ ایی داره این آقا پس،این اگ جنیف ...

ن من دیگ چندان درگیر علی نیستم

استوری هاش رو چک میکنم 

صبحا ب یاد اون بیدار میشم و شبا با فکر کردن ب اون میخوابم

اما

بيشتر اين فکر و خیال ها شده انگیزه برام

ک این دفعه فقط بخاطر علی ..

منم خیلی خستم از درس نخوندن هام 

ولی این سیکل معیوب از همین فردا قطع میشه

ما قرار نیست نجنگیده ببازیم 🌸🌱

ن من دیگ چندان درگیر علی نیستم استوری هاش رو چک میکنم  صبحا ب یاد اون بیدار میشم و شبا با فکر ...

خوبه چندان به فکرش نیستی🤭😅وای منو یاد خودم انداختی تا دو سال پیش  یه تجربه همینجوری داشتم یعنی از راهنمایی یکی از مهم ترین انگیزه هام واسه درس خوندن یه بنده خدایی  بود😅 متاسفانه از دست رفت چندماه پیش ولی خب احساس من اونقدر جدی نبود فقط فریک زده بودم به  قولی😅😂

اره واقعا منم دیگ میخوام تموم کنم این بازی رو،میخوام این آخرین ۳ماه عمرم باشه که دارم کتابای کنکوری رو میخونم🙌

سلام قشنگم 

حالت خوبه 😍

من هم این خبر رو خوندم و چیزی که فهمیدم اینه که این امتحانات برای دهمی ها و یازدهمی هان نه خودمون 

از اونا قرارع دوتا درسشون رو نهایی بگبرن

درخواست دوستی قبول نمیکنم چون گوشی از خودم نیست ، ناراحت نشید از دستم❤😘
2706