2737
2739
عنوان

وای دارم از حرص نصف میشم

119 بازدید | 7 پست

من باردارمو استراحت مطلق پسرم سه سالشه

همسرم دو روز رفتن سفر کاری

از اونجایی ک تا همسرم نباشه خواهر شوهرم و بچه هاش چتر میشن رو سرمون شرایطمم درک نمیکنن گفتم حق نداری بگی نیستی منم واسه خودم استراحت کنم اونا بیان اولا بچش نمیسازه با پسرم دوما همیشه ی خدا مریضه بچس حتی بچه اون دو هفته پیش پسرمو و منو مریض کرد حالا کروناس انفولانزاس هرچی هست قشنگ مردیم و زنده شدیم

الان زنگ درو زدن شوهرم گفت توراهم دارم میام فک کردم اونه برداشتم دیدم خواهر شوهرمه گفتم شاید اومده سر بزنه بهم گفت سلام دخترمو نگه دار اینجا بمونه تا من برم بازار خرید 😑حالا  خوبن هم من ماسک زدم هم پسرم داره میبینه  با اینکه دو هفته گذشته داریم خوب میشیم بعد صدای من کاملا گرفتس دخترشم  مریض شده چه سرفه هایی اخه من چی بگم ب این

گفتم ما مریضیم تازه داریم خوب میشیم گفت اشکال ندارع اینم مریضه شب میام دنبالش😐😐😐

خدا صبرت بده

یه جور میپیچوندیشون کاش

به شوهرت بگو

وسط گریه وسط تک تک مشکلاتم وسط تک تک ناراحتیام وقتی بهت فکر کردم ناخوداگاه لبخند اومده رو لبم 🙂و ،وقتی میخندی انگار من هیچی کم ندارم🙂خدایا مهربونم خودت از دلم خبر داری منو به حاجت قلبیم برسون                                                      میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا صبرت بده یه جور میپیچوندیشون کاش به شوهرت بگو

دیگه چ جوری بگم ما مریضیم تازه اخراشه داریم خوب میشیم  اینجا نذارش میگه اشکال نداره اینم مث شماس

دو هفتع پیش سر همین ک دخترش تو دهن پسر من سرفه میکرد خداروشکر اعتقادی بع ماسکم ندارن یا مریضن حایی نرن ندارن

کلی بحث کردم با شوهرم حداقل خودت ب خواهر بگو نیاد جایی وقتی مریضن یا لامصب حداقل ماسک بزنین 

الان پاشده اومده پسر منم میگه این ماسک نداره من ماسکمو درمیارم انقد عصبی بودم سر بچمم داد زدم ک بایذ ماسکتو در نیاری😣

2731
دیگه چ جوری بگم ما مریضیم تازه اخراشه داریم خوب میشیم  اینجا نذارش میگه اشکال نداره اینم مث شما ...

الههی درکت میکنم

قشنگ ماسک بزن 

یه جووووریم به خواهر شوهرت تیکه بنداز بفهمه

من بودم جرش میدادم😂

وسط گریه وسط تک تک مشکلاتم وسط تک تک ناراحتیام وقتی بهت فکر کردم ناخوداگاه لبخند اومده رو لبم 🙂و ،وقتی میخندی انگار من هیچی کم ندارم🙂خدایا مهربونم خودت از دلم خبر داری منو به حاجت قلبیم برسون                                                      میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺🥰
2738