2410
2553

خانوما من رابطه اونجوری با خانواده شوهرم ندارم سالی یه بار هم میریم خونه همدیگه و آزاری به هم نمی رسونیم

جاریم مهر عروسی کرده و بارداره یه جا شنیدم گفته بود من به خانواده شوهرم رو نمیدم منم حقیقت ازش بدم اومد بخاطر طرز فکرش انگار چیکارش کرده بودیم که اینو گفته بود و رفت و آمد نداریم

حالا دیروز زنگ زده بهم میگه مادرشوهرم خونه شماست؟ گفتم نه و گفتم حالت خوبه؟ وضعیتت چطوره؟ بهتری الحمدلله؟ برگشته میگه نه حالم خوب نیست جفت پایینه استراحت مطلقم غذا نمیتونم بخورم خونریزی دارم 😐 به مادرشوهرت بگو واسه پسرش غذا بپزه بیاره 😐 پله ها رو نمیتونم بالا پایین برم 😐 خونشون کلا سه تا پله داره همکف میشینن

نگید شاید واقعاً همینطوره چون دکترش دخترخاله منه و چند روز پیش تو جشن بهم گفت جاریت میاد پیش من منم گفتم عه بسلامتی وضعش خوبه؟ گفت آره خداروشکر خوبه هیچ مشکلی نداره فقط یه غربالگریش مونده تغذیش هم خوبه (دروغ و اینا هم نمیگه چون دلیلی نداره کلا با هم راحتین)

حالا من سوالم اینه این که خودشونو میزنن به مریضی یه جور زرنگی حساب میشه؟ یا چی واقعا؟ چرا با افتخار نمیگن آره خداروشکر خوبه وضعم من خودم ۸ ماهم بود میرفتم بالای چهارپایه هیچیمم نمیشد یه ویار افتضاح هم داشتم اما هیچوقت خودمو به مریضی نمیزدم چون واقعا اونقدرا وضعم بد نبود خداروشکر بچمم سالمه

درک نمیکنم واقعاً

بخدا کاربری دست دو نفره کد تأیید برامون ارسال نمیشه 😑

ولش کن خیلی خودتو درگیر جاریت نکن

من دیدم آدمایی که سرشون شلوغه وقت پیدا میکنن.دیدم آدمایی که ارتباطشون بده خوب ارتباط برقرار میکنن.دیدم اونایی که نمیتونن خوب چت کنن خیلی سریع جواب میدن و یه پاراگراف کامل مینویسن.دیدم اونایی برای یه رابطه آمادگی ندارن توی دوبار هم صحبتی آمادگی پیدا میکنن، همه ی اینا رو گفتم که بدونی اگه یکی تو رو بخواد و واقعا دوستت داشته باشه لازم نیست که تو ازش بخوای:) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حوب نیس ولی سرت تو لاک خودت باشه مبادا ب شوهرت یا مادرشوهرت بگی شربپا میشه

نه بابا به من چه؟ میگم که کلا رابطه اونجوری نداریم فقط سوال شد برام که اونم اینجا می پرسم

2720

ببخشید منم امثال شما رو درک نمیکنم

اون ناز میکنه حتما هم نازش خریدار داره

زنی که پا به ماهه چرا بره رو چارپایه اخه😐

به خودتون احترام بذارید

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

میدونی دکترها قاعدتا خودشون رو محرم اسرار بیمار میدونن. شاید واقعا جفتش پایینه و دخترخالت نخواسته به شما بگه. یا اینکه گفته خوبه منظورش سلامت جنین بوده که خوبه.

نمیدونم واقعا قضاوتش سخته

من خودم خداروشکر جنین سلامته اما جفتم پایینه. از نوع سرراهی کامل و باید استراحت کنم. وگرنه خدای نکرده ممکنه به خونریزی و زایمان زودرس برسم

برای سلامتی و فرج امام‌ زمان لطفا یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد. وعجل فرجهم
2714
ببخشید منم امثال شما رو درک نمیکنم اون ناز میکنه حتما هم نازش خریدار داره زنی که پا به ماهه چرا بر ...

خب الان نازش به من چه ربطی داره؟😂

نازشو با مریضی نشون میده؟ حتماً باید به همه بگه من دارم میمیرم؟

خب الان نازش به من چه ربطی داره؟😂 نازشو با مریضی نشون میده؟ حتماً باید به همه بگه من دارم میمیرم؟

اره دیگه پس چطوری نشون بده؟

احتمالا توقع داره تو هم براش غذا بپزی ببری

چون به در گفته دیوار بشنوه

وگرنه نمیگف به مادرشوهرت بگو غذا بیاره و فلان

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
اره دیگه پس چطوری نشون بده؟ احتمالا توقع داره تو هم براش غذا بپزی ببری چون به در گفته دیوار بشنوه ...

وا 😳 به من چه؟

اون با رفتاراش خیلی وقته نشون داده که نمیخواد رفت و آمد کنه

چشامو عمل کردم یه بار زنگ نزد بگه چطوری

شوهرم رفت کربلا برای نهار دعوت کردیم نیومد سوغاتیشو دادم خواهرشوهرم برد

پاگشا کردم ساعت ۱۰ اومد شام خورد ده و نیم هم رفت

حالا من براش غذا درست کنم؟ بره به مادرش بگه

اصلأ با چه رویی میگه من غذا بپزم؟ تو باشی میپزی واقعا؟ با این توصیفا

وا 😳 به من چه؟ اون با رفتاراش خیلی وقته نشون داده که نمیخواد رفت و آمد کنه چشامو عمل کردم یه بار ...

نه منم نمیپزم

به من چه😂

ولی اینطوری که خودت تعریف کردی

منظور داشته که به شما گفته

وگرنه خودش به مادرشوهرش میگف