2733
2734
عنوان

۵بارکورتاژشدم بازم ریسک کنم برای بارداری یانه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1743 بازدید | 55 پست
عزیزم زیر نظر متخصص باش،به بدن و رحمت استراحت بده،استرس و گریه و غصه رو هم بزار کنار و باقیش و بسپار دست خدا❤برات بهترینها رو آرزو دارم دوستم انشاءالله به حق شش ماهه امام حسین یه نی نی ناز و سالم بیاد بغلت
مهربون میشه لطفا واسه سلامتی خانواده ام و نی نی تو راهیم یه صلوات مهمونم کنی❤❤مرسی فداااات😍😍خدا جونم شکرت که حکمتت با خواسته دلم یکی شد😍❤❤وهو الرحم الراحمین❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم، اصلا نگران نشو چند تا از دوستای منم این مشکل رو داشتن، رفتن بیمارستان صارم خدا رو شکر همه شون آلان دو تا بچه دارن. توکلت به خدا باشه .اونجا هم یه سر بزن.
لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم
2731
2738
یه چیز میگم ولی دوستان به مسخره نگیرید شاید دعا داری،منظورم اینه همزاد داری اگه بتونی یه دعا نویس پیدا کنی با سرکتاب گرفتن بهت میگه که دعا داری یا نه،اگه داشتی اونوقت واست دعای خاصت و انجام میده
مهربون میشه لطفا واسه سلامتی خانواده ام و نی نی تو راهیم یه صلوات مهمونم کنی❤❤مرسی فداااات😍😍خدا جونم شکرت که حکمتت با خواسته دلم یکی شد😍❤❤وهو الرحم الراحمین❤❤
شکیرا جون دوستای من نزدیک ده بارم سقط داشتن ولی خدا رو شکر الان دو تا بچه دارن همه شون، زود نا امید نشو. تازه همه شون بچه های دومشون ناخواسته بود
لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم
2706