2733
2734
عنوان

چه بلایی سرم اومده😭

583 بازدید | 18 پست

یه بچه ی یازده ماهه دارم. الان چند روزه بدن درد و تب و لرز دارم. دوتا سرم و کلی آمپول و دارو گرفتم.دردم کم بود از دیشب استفراغ هم بهش اضافه شده. هرچی میخورم از صبح تو معده ام میمونه و باد میکنه‌ انقدر هم تشنه میشم که مدام آب میخورم بعد از درد معده نمیتونم هیچ کاری بکنم.  همس بالا میارم. ببخشید از صبح هم اسهال بهش اضافه شده. مادرشوهرم بچه رو نگه میداره ولی مگه چقدر میتونم ازش کمک بخوام. چیکار کنم به نظرتون. چی بخورم خوب شم. دلم برای بچه ام کبابه

ویروس جدیده یک هفته طول میکشه

من یه روز عضو کادر درمان میشم نگو نمی تونی نمیشه نمیرسی من میخوام میتونم💪💪 ۱۰شهریور وزنمم بوده ۶۵و۷۰۰👈وزن اولیه ۶۵👈 وزن هدف ۵۷😊😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مامانم هفته پیش گرفت...

سه تا سفتراکسیون باسرم براش تزریق کردن توی سه شب

انقدر دارو برا اسهال و رژیم غذایی و. .

واقعا کلافه شده بود..الان بهتره خداروشکر

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
2738
برو دکتر فعلا به بچت نزدیک نشو که خدای نکرده بچه بگیره اونموقع باید جیگرت کباب شه حالا خوبه بچت که خ ...

یه شب نگهش داشته اونم با منت و اخم و تخم. فکر‌میکنه بچه رو میندازم سرشون میام پیش شوهرم به عشق و حال😁

2706