2737
2734

نیست 😥

❤اینجا زیاد خوندم که میگن دعای نی نی سایتی ها در حق آدم قبول میشه ‌.با دلای پاکتون لطفا دعا کنید زودتر باعشقم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم‌..❤                            😭ای خدا داری میبینی و هیچ کاری نمیکنی برام‌،دیگه خسته شدم ،دیگه امیدی برام نمونده ،حقم نیست ،خدایا منو ببین صدامو بشنو.😭                                                                                                                                      😥ناشکری نیست ولی آخه امید من به چی باشه ،به این یه ذره دل خوشی،که داره از هم میپاشه ...........😥

تاپیک آخرم

چیپس موز سیب نارگیل بخور خووبه ... آقای بواستیک بابای پلاستیک ،.....:/                                                                                             پیشیح عتی ایستیرم میو میو🐈عشق فق غذا وسلام                                                                           میخام دریا بشم غرقت کنم عاح🤤🌊 ،                                                           تو کهکشان هارو تو ذهنت داری اجازه نده کسی بهت بگه نمیتونی 🌌🌚   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دوست داشتنی هستی ولی خودت باورت نمیشه دوست داشتنی بودنتو

عزیزم تو جامعه باش اینجوری بیشتر تو چشم بقیه ای برا ازدواج

نمیگن حتما ۱۴۰۲ ولی ازدواجت آنچنانم دیر نیست

رو خودت کار کن

2738
2706