2737
2734
عنوان

نوزادم سیر نمیشه چرا😭

406 بازدید | 21 پست

دو روزه دنیا اومده سیر نمیشه شیر نداشتم دیروز. بهش کمکی دادیم 

حالا هرچی میخوره سیر نمیشه باز گریه میکنه

نمیدونم چشه 😭😭😭

مگ. میشه سیر نشه اخه😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم مگه چقدر زور داره مک بزنه بچه دو روزه؟

یه ذره یه ذره میخوره دیگه

وووی خدا  

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2738

ربطی ب سیری نداره عزیزم شاید دردش جای دیگه س یانفخ داره یا مای بیبیش پره اذیته یا پشه یا کولیک یا خلاصه ی دلیل دیگه ایی هم ممکنه باشه گریه ی نوزاد همش گشنگی نیست کمکی بش بده پستونکم آرومش میکنه

قبل از اینکه حرفیو به کسی بزنی به خودت بزن اگه دردت اومد لال شو🤫

آره میشه 

بچه های من ۲۴ ساعته نصب بودن رو ممه های من

شیرم هم خیلی زیاد بود ولی تموم میشد

عین پوست خالی آویزون میشد تا کنجد و ارده و سوپ شیر و گوشت گوسفند و آبگوشت آب هویج میخوردم پر میشد 

اخه دوروزه که زیاد نمیخوره فقط زود زود خسته میشه بخاطر همین باید فواصل شیردادنو کوتاهتر بکنین شیر اول خیلی خوبه حتما بهش بدین و اروغشو بگیرین حواستون باشه جاشو خیلی دیر به دیر عوض نکنین که پاهاش بسوزه خودتونم چیزای نفاخ وسیرو پیاز خام نخورین 

2706