2726
عنوان

خرید عید من ... ببینید چطوره

213 بازدید | 6 پست

لباس خونگی و اون عروسک دسته کلید هست 

همیشه دوست داشتم صورتی داشته باشم 🌻

دعا کنید

ترو خدا دعا کنید  کارم ارتقا پیدا کنه و جمع نشه ، نه بخاطر خرید فقط ، دوست دارم بتونم اولا به پدر مادرمم کمک کنم . توی کار با معلولان هستم 🌺

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
خیلی رنگش قشنگه مبارک باشه💛💯

خیلی ممنونم ، زنده باشین 

چشماتون قشنگ می بینه 🌻🌺🙏

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قشنگه مبارکت باشه

ممنونم . سلامت باشین 🌺

به شادی بپوشی

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨
به شادی بپوشی

ممنون . انشالله همیشه سلامت باشین