2726
عنوان

تو رو خدا بیاید

78 بازدید | 10 پست

خانوما پسرم یازده ماهشه. سه روزه هی خود به خود تب میکنه و بی حال میشه، بهونه میگیره گریه میکنه انگار بدنش درد میکنه. دکتر بردمش بهش استامینوفن و ایبوپروفن و سفکسیم داد. هنوز کامل خوب نشده. بعد امروز ما هممون مریض شدیم. هم من هم همسرم هم مادرشوهر و هم پدرشوهرم‌. هممون بدن درد شدید و سردرد و تب و لرز داریم. دکتر رفتیم دارو و سرم و آمپول گرفتیم. الان پسرمم یعنی مثل ما مریض شده؟ باز ببرمش دکتر؟ وحشت کردم نکنه کرونا باشه. نصف روز شارژه و بازی میکنه نصف دیگه اش ۳۸ درجه تب میکنه و گریه میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اگه اذیته دکتر ببرین

خب نمیدونستم مشکلش چیه. چون نه آبریزش داشت نه اسهال نه علائم عفونت گلو و چشم و گوش. واسه همین نبردم. الانم میگم نسبتا بهتره ولی میترسم باز از ما بگیره. نمیدونم شایدم ما از اون گرفتیم.

2728
الان هم انفولانزا هست هم کرونا و یک ویروس سرماخوردگی فقط باید داروهاش رو سر موقع بدی و نذازی تبش بره ...

توکل به خدا. به خدا نگران خودم نیستم. واسه این طفل معصوم وحشت کردم

نه عزیزم این چ حرفیه اصصصلا ب کرونا فک نکن داروهاتو منظم مصزف کن خوب میشین ان شاءالله 

بچه هام تا دندوناشون کامل در نیومده هر چند وقت درمیون بخاطر درد دندون و لثه تب میکنن و اذیت میشن دوره ی سختیه براشون

بهش قطره استا بده دردش آروم شه اذیت نشه زیاد قربونش برم خدا نگهش داره براتون

منم دخترم ۱۸ ماهشه هر چند وقت هی تب میکنه بیحال میشه میبینم لثش ورم کرده داره دندون درمیاره

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
توکل به خدا. به خدا نگران خودم نیستم. واسه این طفل معصوم وحشت کردم

نگران نباش بچه ها درسته اذیت میشن و مادر چون خیلی حساسه اذیت های بچش رو چند برابر میبینه اما همینطور چون بیشتر مراقبت میشه و چون کوچیکه و بهتر میتونه استراحت کنه زود هم خوب میشه 

فدات بشم. آخه لثه پسرم نرماله دست میزنم نه برجسته شده نه چیزی.

بمونی عزیزم

شاید ته باشه مشخص نباشه شایدم هنوز خودشو نشون نداده

سرما هم باشه ازین ویروس جدیدا شاید باشه من و دخترم و همسرمم گرفتیم دارو مصرف کردیم بعد ی هفته روبراه شدیم فقط داروها منظم مصرف شه زود حالتون خوب میشه الکی فکرای ترسناک نزنه ب سرت چیزی نیس عزیزم ب خودت استرس نده

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)

هرکی این پستو میبینه اینکارو انجام بده ک خیلی ب آدم آرامش میده

دعای یا من اسمه و دواء و ذکره الشفاء رو کامل دانلود کنید دو تا خط میشه تقریبا اونو بخونید همیشه و از ته دلتون ایمان داشته باشین ک ناخوشی ازتون دور میشه و زود میره

حتی تو حموم غسل بدین باهاش ب نیت همه و خودتون هم ثواب داره هم آروم میکنه آدمو 

من هروقت ی چیزیم میشه میگم خدایا میدونم زود خوب میشم چون مطمئنم ک تو هوامو داری🥰

از بابت عزیزانتون دل نگرونی دارین فقط و فقط اینو بگین

خدایا عزیزامو امانت سپردم ب دستای مهربونت میدونم امانت دارِ خوبی هستی و مواظبشونی بعد تخت بگیر بخواب🥰